İrem Derici hayranlarını üzdü! Zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?

IceQueenn
Biliyorsunuz ki İrem Derici sürekli hastaneye kaldırılıyor. Ünlü sanatçı yine yoğun bakıma kaldırılmış. Bunun sebebini ben hızlı bir şekilde kilo vermesine bağlıyorum. Doktoru; “İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”
İrem Derici hayranlarını üzdü! Zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?

Siz zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?
İrem Derici hayranlarını üzdü! Zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?