En sıra dışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?

Meczup_Hatun
İdo Tatlıses, Oğulcan Engin ve Engincan Ural... Üç isim de doğuştan ünlü.
En sıra dışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?
Anne ve babaları Türkiye'nin gündeminden düşmeyen 'efsanevi' magazin figürleri... Ancak üç isim de ailelerinden sıyrılıp, bambaşka imajlarla gündemde. Peki, sizce en sıradışı olan hangisi?

#Meczup
İdo Tatlıses: Moda haftasında podyuma çıkıp, sıradışı dövmelerini sergilemekten geri durmuyor.
Oğulcan Engin: Burning Man Festivali’ndeki taytıyla poz vermekten çekinmiyor.
Engincan Ural: ‘ilginç’ kıyafetiyle magazine yakalanmaktan dolayı sıkıntı duymuyor…
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
En sıra dışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?