Tolga Çevik’in ideal annelik tanımına KizlarSoruyor'dan destek geldi! Anket sonuçlarından memnun musunuz?

Sitede geçen gün bir anket vardı Tolga Çevik ile alakalı. Sonuçlarını bugün Hürriyet'de gördüm mutlu oldum. Sonuçlar diyor ki, KScanlar Tolga Çevik'in yanında :)
Kaynak: Hürriyet
Siz ne dersiniz buna? :)

Güncellemeler:
Anket burada. www.kizlarsoruyor.com/.../q7880511-tolga-cevik-sosyal-medyada-annelik-tanimini-karisi-uzerinden

Soruya eklemeyi unutmuşum, merak edenler bakabilir :)

3|2
3747

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• İsimlerin değil, fikirlerin yanındayız. Bir kadının ne denli önemli olduğunu güzel bir şekilde anlatmış. Tebrikler.

0|0
    0|0
  • bir insanın eşine söylediği anlamlı sözler neden bu kadar tartışma konusu oldu ki?
    bazı mutsuz kadınların kıskançlığının gün yüzüne çıktığını düşünüyorum.

#livaneli

1|0
    0|0
  • Tolga reis haklı tanımıda doğru.

0|0
    0|0
  • Tolga çok güzel şeyler söylemişti. Bunda eleştirecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Ks ailesi gitgide büyüyor ve basında dahi görüşlerimiz dikkate alınıyor buna çok sevindim. Soruyu soran sendin dimi?😊

0|0
    0|0
  • İyi demiş karısını yüceltmiş ne var bunu büyütücek iltifat etmiş kendi içinden..

1|1
    0|0
  • bencede desteklenilecek birşey

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir şekilde duygularını ifade etmiş. Umarım bu kadar vefalı birini bende bulabilirim.

0|0
    0|0
  • Feministler ona da karşı çıkar. Çünkü amaçları muhalefet olmak.

0|0
    3|0
  • Anne kiiim karısı kim? Anne tecrübedir, karısı ise acemi. Tutup da ergen bir evliyi buna dahil edemezsiniz.

0|0
    0|0
  • tabiside

0|0
    0|0
  • Bize ne ya

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • memnunum

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • Bravo

0|0
    0|0
  • katıldım

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar bunu okuyup çıldırıyordur yine :D

0|0
    0|0
  • memnunum

0|0
    0|0
  • degilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 37

• Ulkedeki cogu kadin bu durumda; evde cocuk bakiyoruz, disari cikmiyoruz ve bakici tutamiyoruz.
    Peki bunun icin takdir edildik mi? Hayir :/
    Neden edilmedik? Cunku Tolga Cevikle evli degiliz 🙄

2|1
    1|2
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Katiliyorum. Boyle bir anne olmak icin once kariyer sonra cocuk yapmak lazim. Iste o zaman hem sosyal hem fedakar bir anne olabilirsin. Yalniz cinsiyetcilik yapmis demisler ne alakasi var? Erkekten anne olacak degil ya? Herhalde kadinlari ayiracak iki yere..

0|0
    1|0
  • Allah hepimize boyle es nasip etsin kiymet bilen vicdanli kadin erkek hepimize.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • canım Tolga Çevik! tatlı bir adam, düşüncelerine de destek verdim ben. Annelik fedakarlık gerektirir evet

0|0
    0|0
  • Ben oy vwemiştim gereksiz bir şekilde mutlu oldum. 😂

0|0
    0|0
  • Adam gayet güzel yazmış ne var bunda.

0|0
    0|0
  • Ben değildim ama neyse

0|0
    0|0
  • Süper ! Evet memnunuz :)

0|0
    0|0
  • Çok efendi adam yaa.

0|0
    0|0
  • Yani bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik adamdır severus

0|1
    0|0
  • bakmadm bilene

0|0
    0|0
  • Ama kadin hayatini cocuga adamis olur buna karsiyim insan ayni zamanda kendini de düşünmeli sadece cocuga adarsa yaslandiginda pismanlik yasarsa o travma çocuğu da uzup etkileyecektir.

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik bir annelik tanımı çizmedi sadece kendi karısının anneliğini takdir ediyor ve beğeniyor ve kendine göre karısının ideal anne olduğunu düşünüyor ve bence bu son derece normal Tolga Çevik Harika bir adam ❤️

0|0
    0|0
  • Güzel demiş

0|0
    0|0
  • bakıcı tutmak kötü bişi diyil sonuçta. onlar oyle tercih etmiş demek kadın mutlu oyle

0|0
    0|0
  • Bende Tolga ya katılıyorum

0|0
    0|0
  • adam fedakar kadınlardan hoşlanıyor demek ki

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17
Yükleniyor...