Didem Soydan gibi, hem eski hem de yeni sevgilinizle beraber tatil yapar mısınız?

Manken Didem Soydan, popçu Can Bonomo’dan önce Umut Eker ile flört etmişti.

5 aydır da fotoğrafçı Erdi Doğan ile aşk yaşıyor. Didem Soydan ile Erdi Doğan, Endonezya’nın Bali Adası’na tatile gitti.
İşin ilginç yanı; Didem Soydan’ın ayrılık sonrası dost kaldığı Umut Eker ile sevgilisi Selin Türkmen de yanlarında

0|0
10258

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Eker'le flört değil. Umut ekeri piyasaya sokan ünlenmesini sağlayan Didem'dir Didem Soydan o kadar geniş bir karekter değildir. Benim çalıştığım spor salonuna geliyordu ayrıldı zaten. Can bonomo ile yakışıyordu ama Öykü Karayel'de yakışıyor cana herneyse konumuza gelelim. Sevgilimse tabi tatil yaparım. Yapılmıyacak diye bir kaide yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 101

• Genişliğin en üst seviyesi..

2|0
    0|0
  • Eski sevgili ile dost, arkadaş kalınmaz. Bunu iddia eden kesinlikle yalan söyler. Arkadaşım adam benim herşeyimi bilecek, ben adamın herşeyini bileceğim ondan sonra her yerde bir araya geleceğiz ne o arkadaşız de git...

0|0
    0|0
  • Sevgilimle göz teması vb. birlikteliğinde samimiymiş gibi davranmadığı sürece benim için sorun olmaz. Sonuçta benim gözümde her insanın bir insani değeri vardır, en fazla umursamam yeter.

0|1
    0|0
  • Off ne kadar geniş bir kadındir ya.. Sonra adları or*spuya çıkanca cıngar cıngar bağırırlar. Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • yaw didem sen ne gevşek çıktın yaw az çeki düzen ver kendine

0|1
    0|0
  • Gevşeklik nedir sorusunun cevabı

0|1
    1|0
  • Genişliğin bu kadarı 3xl

1|0
    1|0
  • Çok güzel kafaymış yani

0|1
    0|0
  • Bazısıyla olur, bazısıyla olmaz.

0|0
    0|0
  • bunlar hep pr ya sizde inanip sonra birlikte gordunuz mu yine gundem yapiosunjz

0|0
    0|0
  • Olur tabi gideriz. Ama dönüşü için bir garanti veremem.

0|0
    1|0
  • Çok genişlermiş.
    Yapmam.

1|0
    1|0
  • Bana göre genişlik bu. Ama herkesin kendi hayatı.

0|1
    1|0
  • Ne demek canım, o kadar geniş mide pes vallahi... Oldu olacak, neyse susuyorum.

0|0
    0|0
  • Ohaa😅😅 ne güzel tatil olur o

0|1
    1|0
  • Genişlik kapasitesine bağlı ben gitmezdim.

0|0
    0|0
  • grup yapıyorlardır:)

0|0
    1|0
  • belki de siz flört ediyor sanıyordunuz ama flört etmiyorlardı🤔

1|0
    0|0
  • Artık cok yakın dost olmuşlar. Aralarında bir duygu olmuş olsaydı zaten ayrı olmazlardı. sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • Bu kadar genişlik olmaz yuh.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    81

Erkekler Ne Diyor 57

• yapmam.

0|0
    0|0
  • O kadar meşrebi geniş değilim

0|0
    0|0
  • O SOYDAN kaynaklı. Soyu genişse normal tabi.

2|0
    0|0
  • Umut bununla gizli gizli şaapıyor olabilir benden söylemesi. Erdi'de zaten potansiyel boynuzlu tipi var. Ayrıca hepsinin canı cehenneme ne yapıyorlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
  • Onun kadar karaktersiz olamam.

1|0
    0|0
  • Bu kızın duyguları ölmüş kendini parayla satan karılardan bir farkı kalmamış 😂

1|0
    1|0
  • Kimin eli kimin cebinde önemi yok, önemli olan kimin cebinde para var. Mağdur edebiyatı yapan insanlar fazla artık..

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • Belki grup belki swing yapıyorlar. Her türlü ahlaksızlık var toplumda

1|0
    0|0
  • yapamam.

0|0
    0|0
  • o. pu hepsi salla

0|0
    1|0
  • Grupcu bunlar demek ki.

0|0
    1|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Bune genişlik karedeki tüm hatunları elden geçirmiş adam 😊

0|0
    0|0
  • nasıl bir g4vatlıktır nasıl bir mezhepliktir anlayamadım. yuh dedirten cinsten

0|0
    1|0
  • 1. cisi onların yaşadığı aşk değil, sıradan bir ilişki.
    Eminim eski sevgilisini de yanına alıp iğrenç fantaziler yapıyorlardır şüpheniz olmasın geniş bunlar çünkü.

0|0
    0|0
  • umur ekee gay değil mi ya

0|0
    0|0
  • Beni anlayan bir kadın çıkana dek şu ana kadar çıktığım hepsiyle de tatil yaparım

1|0
    2|0
  • bunlara fazla takilmamak lazim adam oz yegenini teknede beceriyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor...