Adriana- Metin aşkı Türk erkeklerine ekstra bir özgüven mi aşıladı?

Bu yeni trend herhalde :)))
Adriana- Metin aşkı Türk erkeklerine ekstra bir özgüven mi aşıladı?

Güncellemeler:
Ahaha tüh 😂😂😂

0|3
1432

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Ouahhaha sana mi geldi bu mesaj

0|0
    0|0
  • aşkımız adriana metin gibi olcekse hiç olmasın daha iyi :D adriana eve eski sevgilisini atıyo meto bişey demiyo :D

1|0
    0|0
  • Daha dün sevgili olmuş bir insan bir günde nasıl bu kadar rahat olupta birbirlerini yalar yutar olmuş söylermisiniz? Sevgili falan yalan inanmayı işin içinde başka iş var Adriana Lima türkler seviyor ee o haliyle Metin Hara 'da türk erkeği olunca fırsatı kaçırmamak adına şimdiden öpüyor kokluyor... Tekrardan gazoz kapağı açılmıştır. :D

0|0
    0|0
  • fırıldaklara yaramış 😅

1|0
    0|0
  • ya ne kadar abarttılar şu metin hara adriana olayını
    milletin işi gücü yok..
    erkeklerde özgüven daima tavandır ama..
    genelde güzle hanımlar onları yerle bir ediyorlar:D

0|0
    0|0
  • Anladım abiii

0|0
    0|0
  • Cidden komikmiş. Ancak benim takıldığım nokta çok farklı. TÜRK ERKEKLERİ zaten yeterince özgüvene sahip değiller mi :)
    Kaldı ki, erkekleri milliyetlerine ayırma takıntımızdan kurtulamamak beni deli ediyor. Canım ülkemde Lima'ya bin çekecek binlerce kadın varken üstelik. ;)

0|0
    0|0
    • Tabi mesela ben adriana ya bin çekerim 😝 Milliyetlerine ayırmam gerekiyordu bu soruda milli gururumuz Metin hara sonuçta... :))

• Adriana Lima' yı ilahe kılmak ne kadar anlamsız ise, Metin Hara'yı Mars' da su bulmuş gibi Milli gurur ilan etmek o denli anlamsız. :)

• Haklı olabilirsiniz :))

• Banane onların aşkından tabii aşk denilebilirse kadın iki çocuk sahibi bir anne benden uzak Allaha yakın olsun

0|0
    0|0
  • Alakası yok, reklam kokan aşkların altına imza atmam ben.

0|0
    0|0
  • Bu zaman zaman bazı uyumsuz çiftleri gördükten sonra gaza gelip kızlara yürümek için espri yaparak kullanılan bir durumdur. Ne Metinmiş arkadaş yol gösterici olmuş :)

0|0
    0|0
  • bu yürür

0|0
    0|0
  • düzmece onların aşkı piyasa yapmak için birlikteler sana yazan genç daha ciddi ve komik iyi yazmış

0|0
    0|0
  • Türk erkeğine kurban olsunlar ;) ;)

0|0
    0|0
  • Yooo hatunlar kendini ćokta ulaşılmaz sanmasin hepinizin indirim günlerini biliyorum

0|1
    0|0
  • Aynen :D

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler. samimi bulmuorm o muhabbeti. herseyi uyuşsa soyadindan patlar. evlenseler hatunun adi adriana hara olucak. gerci adriana ılıcalı dan iyidir oda. kolpadan da olsa ozguven vermis olabilir.

0|0
    0|0
  • aynenn.. kendimi süpermen gibi hissediyorum... metin in heykeli dikilmeli bence:)

0|0
    0|0
  • ben kimseyi kendimden küçük görmem. büyük görmesine ise müsaade etmem.

0|0
    0|0
  • biz hep öyleydik ki =))

0|0
    0|0
  • ne saçma şeylerle uğraşıyor millet ne abarttınız bu kadar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 14

• Tutmayın küçük enişteleri

0|1
    0|0
  • Adam haklı 😀

0|0
    0|0
  • Sunu kacinci gorusum yaw

0|0
    0|0
  • hayır sanmam.

0|0
    0|0
  • yav sinaya bak

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • evet yeni 🤣

0|0
    0|0
  • Tövbe 😂

0|0
    0|0
  • cok iyi yaa😂 olabilir.

0|0
    0|0
  • Adamı ifşa etmeseydin bari ajsjs akburak_vedat :D

0|0
    0|0
  • akburak_vedat mı şşt çaktırma :DD

0|0
    0|0
  • hdjskxhjd 😁😁

0|0
    0|0
  • Palavra palavra palavra.

0|0
    0|0
  • Bizim m al erkekler zaten hep ozguvenli oda önlerindeki aletten kaynaklı bir güvendikleri o var heralde

1|0
    0|0
Yükleniyor...