Serenay Sarıkaya taciz edildi! Kerem Bürsin delirdi! Yanınızdaki sevgiliniz "sözlü tacize" uğrasa buna ne tepki verirsiniz?

Serenay Sarıkaya tacize uğradı Kerem Bursin kavga etti!Serenay Sarıkaya taciz edildi! Kerem Bürsin delirdi! Yanınızdaki  sevgiliniz Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Kerem Bürsin, Arnavutköy'deki evlerine komşu olan ünlü bir bara eğlenmeye gitti.
Gece geç saatlerde bardan çıktıklarında kapıda bekleyen bir grup sarhoş delikanlı Serenay Sarıkaya ile fotoğraf çektirmek istedi.

Ret cevabı alan gençler Serenay hakkında hoş olmayan sözler sarf etti. Kerem Bürsin gençlerle söz dalaşına girince olay büyüdü.

Barın güvenlik görevlileri devreye girip Kerem ile Serenay'ı evlerine bıraktı.

Siz olsaydınız ne yapardınız?
#Meczup

2|0
1724

En İyi Kız Görüşü

• Biz kendimiz hakkımızı arıyoruz taciz edilince erkeklere ihtiyaç yok.

5|1
    0|2
    • Sen kafa göz girersin bilirim :D

• Pekala kendimi şöyle ifade edeyim birde. Malumunuz sınırlarımız yaşanan savaşlar sebebi ile ülkemiz bir sürü Suriye vatandaşını kabul etti. Şimdi bu vatandaşlar bizler için sorun oluşturmakta. Neden? Sokaklarda grup grup dolaşmaları, hırsızlık yapmaları, sarkıntılık yapmaları kabul edilemez.

Bende ülkemiz sınırları içerisinde bulunan tüm Suriye vatandaşlarını SEVMİYORUM!

Siz tacize uğraşım dediniz bende diyorum ki keşke bunu yapan Suriyeli vatandaşı o an orada görmüş olsamda ağzını yüzünü kırsam ve rahatlasam.

Diğer mesajlarımda da dediğim gibi bizim kadınımıza elin Suriyelileri taciz edemez.

Siz bana gelmiş; siz sustuğunuz için taciz ediliyoruz diyorsunuz. Yok manipüle diyorsunuz.

Güzel kardeşim ben sabahtan beri senin yanında yer aldığını anlatmaya çalışıyorum.

• @BendeSorabilirmiyim Peki.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Kerem sağlam adam zaten, ben de o bünye yok. Ağzıma s*çarlardı net yani...
    Adamın kasları yeter, tek yumrukla tamam hepsi.
    Ben olsam o bünyede dalardım, ama şu an tırsıyom.

1|1
    3|1
    • kızlar da 'alayının dıbına koyarım', 'hepsini patates ederim' diyen erkeklere inanıyor ya ben ona bitiyorum :D adam dürüstçe söylemiş ne eksi atıyorsunuz. görüyoruz burada esip gürleyenlerin reelde kuyruğunu kıstırıp kaçtığını..

ben dalarım 4 kişiye ama dayağımı da yerim açıkçası. kavgadan çekilip gururumun beni kıtlamasından iyidir. ama yok etek giydiririm yok şehadet getirsin diyenler de güzel sıkıyorlar asdf

• @SimonPaula Hahaha, dimi abi ya :DDD
      Çok kasıyorlar. :D

• Hasanınkine baksana tam bir nirvana 😂

• Buna cüret edebilecek babayiğit var mı varsa da o gün şehadet getirsin

2|0
    1|0
  • Hatunuma laf edecek adama etek giydirir, sokak sokak gezdiririm.

3|0
    0|0
  • bu milletin ta anasını skm tamammı her kim o c luğu şrfszlik allahsızlık kitapsızlık yapıyosa cehennemin en dibini boylasın inş tez vakitte bu sadece bu olay değil her kim ne allahsızlık yapıyosa başına taş yağsın ölümlerden dönsünn

2|2
    2|0
    • o eksileyen kız arkadaş bak bakim buraya sen demekki sende bu dediklerime katılmıyosan sende bozuk birisin delikanlı gibi çık ortaya ln bu görüşümün aksini savunuyosun ya delikanlı gibi yaz bakim

• Şöyle itleri (mecazi) etraftan belediye toplayıp zehirlese de insanlar rahat etse.

1|0
    0|0
  • Bu elemana kılım ya ben ondan daha karizmatik ve yakışıklıyım ama şans işte; tuttu gidiyor neyse konumuza gelelim Kötü bir durum allah yaşatmasın, kavga etmesi normal onada bu yakışır yanındaki hatuna sahip çıkmalı her erkek

0|0
    0|0
  • Insan sevdiğine laf ettirmez dayak yiyeceğini bilsede dayak yesede bosveremez

0|0
    0|0
  • vala ben bağırsaklarını söker atar köpeklere yem ederim ciğerlerini söker kedilere yem ederim siker. atar amınakoyarım

0|0
    1|0
  • bak bu meczup hatun böyle acayip haberleri özellikle buluyor he. ama güzel haber sevdiğine sahip çıkacaksın ucunda ölüm olsa bile. bana göre medya aşıkları olmadıklarını kanıtladılar. bütün aşklar candan olsun inşallah.

0|0
    1|0
  • şöyle bir gel gel derim tam burnun ortasına kafadan sağlam bir öpücük kondururum

0|0
    0|0
  • ne yapacağım. sinirlenirdim.

0|0
    0|0
  • sağlam kalamazdı..

0|0
    0|0
  • Fena yaparım.

0|0
    0|0
  • Cildiririm. Kavga cikar. Dogru olani yapms

0|0
    0|0
  • Ağızlarını Burunlarını dağıtıncaya kadar dalardım

0|0
    0|0
  • Niye dişlerini ellerine verememiş anlamadım :)

0|0
    0|0
  • Sabredemem direkt dalarım

0|0
    0|0
  • Valla o kadar açık giyinirseler, milleti tahrik ederseler hem de bunu İstanbul gibi hertürlü ahlaksızın şerefsizin olduğu biryerde yaparsalar böyle olayların olması gayet normal.

0|0
    9|2
    • adami eksilemissiniz ama İstanbul'da olmasi muhtemel seyler insanimiz pic avrupada niye az aliyor bu olaylar demk istedigi o hemen eksi verin siz yargisiz infaz.

• Yorumu beğenmeyenlerin zihniyet belli😁

• anlatmak istedigini anlamayacak kadar saf insanlar var bu memlekette azcik dusunur insan ne demek istemissin son lafina dikkat etmemisler bu kadar serefsizin oldugu sehirde serefsiz cok suc kizlarin degil zihniyeti bozuk olanin

• Aynısını yapardım

0|0
    0|0
  • Ayıp be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 16

• Kimse benim eşim olacak kişiyi taciz edemez , ederse anasından doğduğuna pişman ederim net ! Bakışım yeter #balım elimi kirletmem :-)

0|0
    0|0
  • Kesin sevgilim döverdi :D

0|0
    0|0
  • Fi de sevistikleri sahneye bisey demeyen erkekten sasirdim😂😂😂

1|3
    2|0
  • bende katalanamazdim , kotu bir durum.

0|0
    0|0
  • Başkalarının özel hayatlarıyla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • ah o artık bir kahraman: )

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ben olsam direk dalardım

0|0
    0|0
  • Adam haklı.

0|0
    0|0
  • Çığlık atardım

0|0
    0|0
  • İyi yapmış valla

0|0
    0|0
  • Yuh ya

0|0
    0|0
  • Ünlü olmanın zorlukları işte. İyi ki ünlü değilim.

0|0
    1|1
  • oha ya

0|0
    0|0
  • İyi de bunlar zaten ünlü? Yani onlarla kendimi kıyaslamam.

0|0
    1|0
  • okadar iyi biliyodu madem kicini basini kapatsaydi

0|0
    2|0
  • Vay be bize olsa eve bırakılır mıydık

2|2
    0|0
Yükleniyor...