Serenay Sarıkaya taciz edildi! Kerem Bürsin delirdi! Yanınızdaki sevgiliniz "sözlü tacize" uğrasa buna ne tepki verirsiniz?

Gizli Üye
Serenay Sarıkaya tacize uğradı Kerem Bursin kavga etti!
Serenay Sarıkaya taciz edildi! Kerem Bürsin delirdi! Yanınızdaki  sevgiliniz
Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Kerem Bürsin, Arnavutköy'deki evlerine komşu olan ünlü bir bara eğlenmeye gitti.
Gece geç saatlerde bardan çıktıklarında kapıda bekleyen bir grup sarhoş delikanlı Serenay Sarıkaya ile fotoğraf çektirmek istedi.

Ret cevabı alan gençler Serenay hakkında hoş olmayan sözler sarf etti. Kerem Bürsin gençlerle söz dalaşına girince olay büyüdü.

Barın güvenlik görevlileri devreye girip Kerem ile Serenay'ı evlerine bıraktı.

Siz olsaydınız ne yapardınız?
#Meczup
Serenay Sarıkaya taciz edildi! Kerem Bürsin delirdi! Yanınızdaki sevgiliniz "sözlü tacize" uğrasa buna ne tepki verirsiniz?