Survivor Semih de sevgilisinden ayrıldı. Sizce Survivor programı ilişkiler açısından lanetli mi?

Survivor'da şahsına münhasır hareketleri ve konuşmasıyla herkesin dikkatini çeken Semih Öztürk, sevgilisi Kurretülayn Matur'dan ayrıldı. İkili fotoğrafları sosyal medyadan kaldırdı.

Survivor Semih de sevgilisinden ayrıldı.Sizce Survivor programı ilişkiler açısından lanetli mi?

TV8 kanalında yayınlanan Survivor'a katılan yarışmacıların son zamanlarda sevgililerinden ayrılmaları dikkat çekti. Semih'ten önce de Serkay Tütüncü'nün sevgilisinden ayrılması akıllara geldi. Bu ayrılık haberlerini duyanlar, "Şöhreti bulan sevgilisini bırakıyor" yorumunda bulunmadan edemedi

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Parayı bulanın gtü kalkıyor.. programda bişi yok

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ütpoyadayken kurretülayn ın zaten sevgilisi vardı sinsi semih kızı yoldan çıkardı kimse burda semihi savunmasın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Semihorellam o Kurretulayn manyağından ayrılalı 1 seneden dazla oluyor? 🌺

0|0
    0|0
  • Çoktan ayrılmışlardı zaten baya bir olmuştu, kurreyi çok severdim sanırım insan programlara karışınca lanetleniyo :/

0|0
    0|0
  • Prim için ilerlemiş bir ilişkiydi zaten

1|0
    0|0
  • ayrılacakları belliydi.

0|0
    0|0
  • Ben hiç izlemem

0|0
    0|0
  • bence ilişkilerine dair her şeylerini bu kadar göz önünde yaşamalarıdır onları bitiren şey

0|0
    0|0
  • Semih😍 bir kerem zaten kurretulayn i sevmiyodu kii🙆

0|0
    0|0
  • Parayı bulanın kafası karışıyor

2|0
    0|0
  • Ikiside birbirinden tuhaf insanlar aman ayriliklarini survivor a baglamak sacma olur..

0|0
    0|0
  • valla ola bilir

0|0
    0|0
  • Efecan sevgilisiyle Survivor'den sonra evlendı. :)

1|0
    0|0
  • Tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Çok bile durdular

0|0
    0|0
  • umrumda değil.

0|0
    0|0
  • survivor la alakası yok utopya da iken olmuşlardı onlar 1. ciliğe yürümek için oda tutmadı acunda semihi yatıştırmak için survivor a aldı baktılar semih burdanda yürümüyo en sonunda sahte ilişkiyi bitirdiler bukdr bas, t

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle.

0|0
    0|0
  • Saçma saçma işler

0|0
    0|0
  • amaaaan bize ne.

0|0
    0|0
  • Ütopya dayken izlerdim güzeldi ama ciddiye almıyorum hepsi yalan dolan zaten

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 29

• Tamamen "benim adım yaşasın" maksatlı, ün kaybetmemek için yapılmış şova yönelik hareketler.
    Mesela: Bu adamın Survivor'dan sonra yaşadığını bile bilmiyordum, yaşadığını öğrendim

0|0
    0|0
  • Ayrıca son sampiyon da ayrıldı aslında bu saye de sevgılılerıde unlu oluyor ve bırbırlerıyle anlasmaları da daha zor hale gelıyor bır anda unlu olmaları sade ınsaların ılskılerı yasamaları bıraz daha kolaydır unlu olunca yıpranıyorsun da

0|0
    0|0
  • Sanki Normalde ölümsuz aşklar yaşıyoruz ya 😊Survivor değil bu devir lanetli

2|1
    0|0
  • Boynuzlanıyorlar zaten normal değil mi ayrılmaları :/

0|0
    0|0
  • dalga denizde olur bacım

0|0
    0|0
  • Bu ünlülerin ayrılıkları beni yıkıyor. dayanamıyorum.

1|0
    0|0
  • banane isterse ölsunler hiç umrumda bile değil düzgün birşey paylaşın milletin ozel hayatını değil

0|0
    0|0
  • Parayı bulanın bitarafları kalkıyor işte;)

1|0
    0|0
  • Neden başkasının özelini konuşuyorsunuz?

1|0
    0|0
  • güzel kullandı..

0|0
    0|0
  • olacağı buydu..

0|0
    0|0
  • kim kiminle beraber ya da ayrıldı, ilgi alanıma girmiyor. özel hayat bu kadar da ortalıkta yaşanmamalı.

0|0
    0|0
  • çok uzun zaman önce öyle oldu diye biliyordum ben

0|0
    0|0
  • Hiç ilgim olmayan konular

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • o kız ona fazla güzeldi iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm şu an 2 bira almaya gidiyorum

0|0
    0|0
  • ee napalım?

0|0
    0|0
  • Parayı bulan yoluna gidiyor bu kadat basit. Ağır yola gevşek insanla çıkılmaz. Bunlar tam gevşek.

0|0
    0|0
  • yok. ne. alaka. meshur. olanin. götü. kalkıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...