Mehmet Günsur'dan açıklama:Eşim öpüşme sahnelerine karışmaz. Eşinizin karşı cinsle rol gereği yakınlaşmasına izin verir misiniz?

fangoria u

2006'da İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlenen Mehmet Günsür, "Eşiniz sizi kıskanıyor mu?" sorusuna "Hayır. Tam tersine Serenay'a bayılıyor. Hatta bir filminde oynatmak istiyor.
Mehmet Günsur'dan açıklama:Eşim öpüşme sahnelerine karışmaz. Eşinizin karşı cinsle rol gereği yakınlaşmasına izin verir misiniz?

Ayrıca Katerina, dizi ve filmlerdeki o sahnelerinin gerçek olmadığını iyi bilir. Öpüşmeme, sevişmeme karışmaz" yanıtını verdi.
Mehmet Günsur'dan açıklama:Eşim öpüşme sahnelerine karışmaz. Eşinizin karşı cinsle rol gereği yakınlaşmasına izin verir misiniz?