Mehmet Günsur'dan açıklama:Eşim öpüşme sahnelerine karışmaz. Eşinizin karşı cinsle rol gereği yakınlaşmasına izin verir misiniz?

2006'da İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlenen Mehmet Günsür, "Eşiniz sizi kıskanıyor mu?" sorusuna "Hayır. Tam tersine Serenay'a bayılıyor. Hatta bir filminde oynatmak istiyor.
Mehmet Günsur'dan açıklama:Eşim öpüşme sahnelerine karışmaz. Eşinizin karşı cinsle rol gereği yakınlaşmasına izin verir misiniz?

Ayrıca Katerina, dizi ve filmlerdeki o sahnelerinin gerçek olmadığını iyi bilir. Öpüşmeme, sevişmeme karışmaz" yanıtını verdi.

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 46

• Mehmet gibi bir eşim olacak ve ben bu kadar geniş olacağım öyle mi😏 Adamı fanusa koyar saklarım o derece.

1|1
    4|0
  • Biri ile birlikteliğiniz varsa ve ne iş yaptığını biliyorsanız herşeyi kabul etmek durumundasınız. Kabullenemiyecek iseniz o adamla ya da kadınla birlikte olmayacaksınız. Bu kadar basit. Bunlar sanatçı ve işleri gereği her kılığa bürünebiliyorlar. O yüzden de yapılabilecek bir şey iş olarak kabul ederim. İçlerinde hoşlandıkları insanlarda vardır hoşlanmadıkları da her türlü düşünmek zorundasınız. Düşünsenize kadının ağzı kokuyor ama bu adam onunla film gereği öpüşmek zorunda. Herşey öyle dışardan bakıldığı kadar kolay değil arkadaşlar.

0|1
    0|0
    • Size ve yazdıklarınıza hak veriyorum. Genç olan arkadaşların konuya daha farkli yerden yaklsmalari da normaldir.. ancak. Şöyle bir gerçek de var Sibel hanım, opustugu ya da seviştiğin rol arkadaşıyla bu kişiler birlikte yemeklere, toplantılara galalara da katılıyorlar. Ve bu şekilde sevgili olan ve sonrasında eşini aldatmaya başlayan hatta ayrılan da çok insan var. Yapılanlar göründüğü kadar da masum değil kanımca.

• Aaaa, ben de tam tersi olduğunu sanmıştım. Yani Merve Bolugur Murat Dalkılıç ı kıskandığı için yürümedi..! Kendisi boyna konserlere gidip duruyor.

• @Greenwich-london472 valla hafta sonu magazin programında izledim öyle söylediler. Bir dizisi var ya onda bir adama aşık ve yatak sahnesi falan var ondan dolayı kıskanmış.

• midem o kadar geniş olamadı hiç. serenay sarıkayaya kerem bürsin bir şey demiyor mu diye soruyorlar "yaa hayııır öyle yobazlıkları çoktan geçtik tabi ki" tarzında konuşuyor. ben erkek olsam eşimin rol gereği bile olsa biriyle yakınlaşmasına asla izin vermem ordan kazanacağı parayı kazanmasın daha iyi. ahlaksızlıkla para mı kazanılırmış!

0|2
    0|0
    • Onunla evlenemiycek ve bundan da adı gibi eninde, ondan öyle diyordur. Ben karısını seven ve eşi sadece onun olan bir erkeğin eşini kimseyle paylaşabilecegine inanmıyorum. 2 + 2 = 4 👍

• Izin vermem

1|3
    0|0
  • Bir oyuncuyla evlenirken bunları göze almak zorunda zaten. Hem oyuncuyla evlenip hem de "ben kaldıramam böyle sahneleri" demek anlamsız olur.

2|2
    1|2
  • Benim izin verip vermeme gibi bir lüksüm yok, onaylayıp onaylamama şansım var. Aynısı eşim için de geçerli. Birbirimizin mesleğine karışamayız. İkimiz için de rol gereği bir şeyler yapmak sorun teşkil etmezdi.

0|1
    0|0
  • O kadar geniş değilim şükür

0|1
    0|0
  • Kariyerinde oyuncu olmay istemeyen yahut olmamış insan bu durumu anlayamaz. Fi dizisi biraz daha realist bir dizi tabii. Gerçek hayatta yaşadığımız şeyleri de ekrana yansıtan bir dizi. Ve bu dizide oynamak büyük yürek ister. Onun dışında sen oyuncuysan sevdiğin insana karşı tutkuyla, aşkla yaklaşırsın. Onu öperken için kıpır kıpır olur. Ama hiçbir sevgi bağı beslemediğin insanı öperken bir şey hissetmezsin. Sanki yanaktan öpüyormuşçasına bir his verir. Ya da bir heteroseksüelin kendi cinsinden birini öptüğü hissi.

1|1
    1|0
  • Ben hayatta izin vermezdim

0|1
    0|0
  • pardon ama ben adami parcalarim. benim olana kimse el uzatamaz dokunamaz dokunmayi geç hayal bile edemez hayallerine asarim onu 😒

0|1
    0|0
  • Valla ne diyim? Diyecek bir sözüm yok. Kendisi yapınca oluyor ama karısı işini yapınca olmuyorsa! Burda zaten bir dengesizlik var. Eşitsizlik..

0|1
    0|0
  • Mehmet beni üzdün

0|1
    0|0
  • Mesleği oyunculuk olan birisiyle herhangi bir ilişkim olmayacağı için soruyu hafif cevapsız bırakıyorum.

0|1
    0|0
  • ya bir oyuncu adamla evlendigi de böyle şeylere Katlanmak zorudasin

1|2
    1|2
  • Sopalarim

1|2
    0|0
  • İzin vermiceksem en başında bir işe başlamam. Onun işi bu ve ben bir şeyleri hoş karşılıyarak bu işe adımımı atmışımdır. Ardından gelecek sorunlara açık olmak lazım. Zaten o beni seviyor.

0|1
    0|0
  • İmkansizzzz esim baskasiyla opuscek ve ben susucam he kan cikar kan

0|1
    0|0
  • adam oyuncuysa karışma lüksümüz yok.

0|1
    0|0
  • Yabancılar geniş tabi bu konuda şaşırmadım

0|1
    0|0
  • Manyaklara bak hele. Kıskançlıktan katliam yapardım orda

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 7

• Hafif meşrep insanlar bunlar.. oyle filminde paranın da profesyonelliginde canı cehenneme. Su sanat için para için soyunup sevişenler Allah rızası için aradada giyiniverse!

3|2
    1|0
    • Her konuda aynı fikirde değiliz ama bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum. 2 sanatçınin evliliğinin yürüdüğü kaç tane örnek var? Buna bakarak da böyle evliliklerin neden yürümediğini ve bir taraftan birisinin normal hayattan sıradan bir insan olmasının neden gerek olduğunu anlamak zor değil. Ancak yakın zamanda böyle bir örneği de gördük. Eşi sıradan birisi olup eşini aldatan Mustafa Ceceli örneği. Ve sonuç boşanma ve sosyetik kadinla evlenmeye kadar gitti.

• Boşanırım direk

1|2
    0|0
  • taş fırın erkeği bu olsa gerek

0|1
    0|0
  • imkansız..

0|1
    0|0
  • öldürürum herhalde 😂😅😂😅

0|1
    0|0