Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim 'Öpüşmeme Sevişmeme Karışmaz!' Ünlü olan eşinizin öpüşmesine izin verir miydiniz?

Gizli Üye
Mehmet Günsür Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim kıskanmaz!
Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim 'Öpüşmeme Sevişmeme Karışmaz!' Ünlü olan eşinizin öpüşmesine izin verir miydiniz?
Mehmet Günsür, Fi'de Serenay Sarıkaya ile sevişme sahneleri hakkında ilk kez konuştu. Mehmet Günsür eşinin bu sahneleri kıskanmadığını söyledi

''EŞİM SERENAY'A BAYILIYOR''

2006’da İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlenen Mehmet Günsür, “Eşiniz sizi kıskanıyor mu?” sorusuna “Hayır. Tam tersine Serenay’a bayılıyor. Hatta bir filminde oynatmak istiyor. Ayrıca Katerina, dizi ve filmlerdeki o sahnelerinin gerçek olmadığını iyi bilir. Öpüşmeme, sevişmeme karışmaz” yanıtını verdi.

Siz olsaydınız ünlü olan eşinizin/sevgilinizin öpüşmesine müsaade eder miydiniz?
#Meczup
Fi'deki sevişme sahneleri hakkında konuştu: Eşim 'Öpüşmeme Sevişmeme Karışmaz!' Ünlü olan eşinizin öpüşmesine izin verir miydiniz?