Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız?

Ourand_Medan
Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız?
Jennifer Connelly; Akıl Oyunları, Hulk, Kanlı Elmas, Nuh'un Gemisi... filmlerinde rol almış, oscar ödüllü bir oyuncudur.
İlerleyen yaşına rağmen gayet fit bir fiziğe sahip.
Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız?
İspanya'da tatil yaparken görüntülen oyuncu, 20 yaşlarında görünüyor adeta.
Yaşlılıkta fit kalmak, büyük başarı değil mi?

Tam 46 yaşında ve 3 çocuk annesi! Yaşlılığınızda Jennifer Connelly gibi bir fiziğe sahip olmak için çabalar mısınız?