Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma kararında Eser Yenenler'in parmağı var! Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında?

Murat Boz ile Aslı Enver'in kısa süreliğine ayrılığına neden olan Eser Yenenler, bu kez de Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un boşanmasında başrolde. UçanKuş'un iddiasına göre; Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti. Eser Yenenler sakinleşmesi için Murat'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz Mayıs ayında Murat Boz, Eser Yenenler'in evinden çıkarken magazin muhabirlerine yakalanmıştı. Evde "İşte Benim Stilim" yarışmasının ünlü yarışmacıları Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin de bulunduğunun ortaya çıkması üzerine, Murat Boz'un Aslı Enver'i aldattığı söylentisi çıkmıştı. Söylentiler üzerine Aslı ve Murat kısa süreliğine ayrılmıştı.

Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında yer alıyor, amaç ne olabilir?

1|0
6842

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Aslında eser ingiliz bir ajan

6|0
    0|0
  • Adam evlediği dönemler de Kırk Yılda Bir Gibisin diye şarkıbyaptı sonra da böyle ayrıldı. Bu sanat camiasının işi belli olmuyor.

0|0
    0|0
  • "Bal dudağın intikamı!" sinemalarda. :):

0|1
    1|0
  • Ünlülerin evlenmelerine karşıyım zaten ulan gezip tozun kimsenin size birşey dediği yok seks yapin gurup yapın boşanacaksınız belli

1|1
    3|0
  • Ben eser'in tv ekranlarında davrandığı gibi olmadığını düsünüyorum normal hayatta. Bu yüzden herkes samimi gibi görüyor ama fenadır günlük hayatta hahah

0|0
    0|0
  • demek magazin dünyasın da çoğu ünlü çiftlerin ayrılıkları eserin eseri. elbet bir gün eser de sever bir beşeri.

1|0
    0|0
  • Püü ulan utandım ismimden

0|0
    0|0
  • Böyle devam ederse yakında tarihi eser ederler bunu

2|0
    0|0
  • kanka cidden kafanı bunamı taktın yaptıgın dedikodu la neyin ne oldugunu bilmiyon iki üç haberle iş yapıyon yok bilsen sanane bence hiç hoş degil ugraştıgın şey

0|0
    0|0
  • Bizeneki bunlardan

0|0
    0|0
  • bu adamın çgh de ilk bölümlerde bir skeci vardı. oğuzhan ve zeynebin 1. yıldönümlerini skip atıyordu. işte o skeçte ki rolü adamın ta kendisini yansıtıyordu.

0|0
    0|0
  • hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • kendisinin yok ya olanı ayiriyir inek

0|0
    0|0
  • adam bildiğin ayırıcı gibi çalışıyor..

0|1
    0|0
  • Kendisi abazan çok belli evli arkadaşlarını bu işe alet etme bari

1|0
    0|0
  • bu eser denilen yogi fitne fesattan baska bir sey degil.

0|0
    0|0
  • cano cunki

0|0
    0|0
  • Neden başında?

1|0
    0|0
  • bosver herkes kendine

0|0
    0|0
  • ulan eser napıyon aqü hangamsböajsöhfmshqnhsmshahd

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 68

• TLC kanalında ağır yaşamlar diye bir program var. Dün denk geldi izledim. Şişman hatta obez ötesi insanların yaşamlarını kayda alan bir program bu, aslında sağlıktan öte bir nevi toplumsal deney olabilecek kıvamda.
    Bu seferki çiftin problemi karısının aşırı kilolu olması, adam oldukça zayıf, ve karısına göre daha yakışıklı ve bakılası bir yüzü var. Amma velakin adam karısı çok şişman olmasına rağmen karısını boşamıyor (bu imkansız bu devirde) çünkü kadının kilosu ileri derecede hastalık boyutunda. Adam eşinin her türlü bakımını üstleniyor, eşi kilolarından kurtulmak istediğini söylediğinde adam karşı çıkıyor, bir sürü engel koyuyor önlerine. Kadın zarla zorla ameliyat olmak için doktora gidiyor en nihayetinde ve doktor çiftin konuşmalarından adamın problemli olduğunu ve birilerinin ona muhtaçlık duymasının adamı aslında var ettiğini anlıyor. Sonra psikolog ve dahası gibi birçok şeyle yeni bir hayatın kapısını aralıyor bu çift.

Demem o ki, insan psikolojisi farklıdır.
    Demem o ki, insan kendinin sahip olamadığı şeyi bir başkası elde ederse çapından çıkar.
    Demem o ki, herkes iyi niyetli değil.
    Yani psikolojik problemler, kişinin olaylara ve kişilere bakış açısını bu denli değiştirebilir.

Uzun mu uzun bir yazı oldu, kamu spotu tadında.

0|2
    0|0
  • Bu da tombiş sevimli arkadaş imajıyla girip yuva dağıtıp çıkıyor.

4|0
    0|0
  • Kendi ciddi ilişki kuramadığı için kimse ciddi ilişki adamı olmasın istiyor herhalde. Ya da bekar takılacak adam kalmadı çevresinde.

0|0
    0|0
  • bizene bunlardan
    sana ne faydası var
    sende ilişki yaşayınca sevgilini eser den mi uzak tutacaksın
    adamların keyfi yerinde üçüde eğleniyor bırakın hallerine

0|0
    0|0
  • Şu dombili yakında benimde olmayan yuvamı yıkacak diye evlenmiyorum yeminle. Doğrudur inanırım bir insanın yuvası yoksa olmayanın yuvasını yıkmak ister ama unutmasın keser döner sap döner gün gelir dombiliye döner.

0|0
    0|0
  • Adamı gunah keçisi ilan etmek çok saçma sanki beş yaşındaki çocuğu elma şekeri ile kandırmış murat Dalkılıçta karısını seviyorsa gitmeseymiş canım!

5|1
    0|0
  • Oha ya bu gerçek miii ya cidden psikopat ya adamın tek derdi uckuru sanırım onun içinde arkadaşlarını da yakıyor yazık

0|0
    0|0
  • Ay bu eser de ne pismiş.

0|0
    0|0
  • offf meymenetsiz

0|0
    0|0
  • Haha Garibim hep suçlanıyor. Onların da ayrılacağı var demek ki.

0|0
    0|0
  • Eser her şeyin başı Nihal-Bahar Candan kardeşlerle olan günde de eser vardı 😂😂😂 Ama kızların suçu yok onlar iki tane dondurma yemeye gitmişler 😂😂😂

0|1
    0|0
  • daha şurada ne kadar oldu evleneneli hemen mahkemeye gidin biz anlaşamiyoruz. amg o zaman hiç evlenmeyin.

0|0
    0|0
  • 3 adamı sevmedim sevmeyeceğim

0|0
    0|0
  • çok sevimsiz biri şu eser

0|0
    0|0
  • Eser yapıyor diyelim. Murat'ın aklı yok mu evli adamın gecenin bir saati kadınların olduğu yerde ne işi var yapmasın abi.

0|0
    0|0
  • Kemgöz eser 😂

0|0
    0|0
  • eser iyi yapmış canım benim yaa

0|0
    0|0
  • Allahın cezası da o yüzden...

0|0
    0|0
  • Gitmesinler onlarda adamın ne suçu var evli değil kimseye hesap vermek zorundada değil ne murat bozu zorlamıştır ne de dalkılıcı kendi akılları yok

0|0
    0|0
  • Boşanmıyoruz diye yalanlamışlardı bu haberi. Ne ara caydılar.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    48
Yükleniyor...