Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma kararında Eser Yenenler'in parmağı var! Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında?

IceQueenn
Murat Boz ile Aslı Enver'in kısa süreliğine ayrılığına neden olan Eser Yenenler, bu kez de Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un boşanmasında başrolde. UçanKuş'un iddiasına göre; Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti. Eser Yenenler sakinleşmesi için Murat'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma kararında Eser Yenenler'in parmağı var! Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında?
Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz Mayıs ayında Murat Boz, Eser Yenenler'in evinden çıkarken magazin muhabirlerine yakalanmıştı. Evde "İşte Benim Stilim" yarışmasının ünlü yarışmacıları Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin de bulunduğunun ortaya çıkması üzerine, Murat Boz'un Aslı Enver'i aldattığı söylentisi çıkmıştı. Söylentiler üzerine Aslı ve Murat kısa süreliğine ayrılmıştı.

Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında yer alıyor, amaç ne olabilir?
Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanma kararında Eser Yenenler'in parmağı var! Sizce Eser neden hep ayrılıkların başında?