Dilenciye 5 lira veren Alişan'ın yüzü sizce neden asıldı?

Dilenciye 5 lira veren Alişan'ın yüzü asıldı?nişanlısı eda erol ile nişantaşında yemek yiyen iki çiftin yanına dilenci geliyor tabi muhabirler olduğu için 5 lira verme mecburiyetinde kaldı bir insanın niye bu kdar yüzü asık olabilir ki siz ne düşünüyorsunuz

Kaynak : https://www.sondakika.com/haber/haber-dilenciye-5-lira-veren-alisan-in-yuzu-asildi-9947249/

1|0
3329

En İyi Kız Görüşü

• hiçbiriniz olayın aslını bilmiyorsunuz bende dahil bunu orda olmadıkça kimse bilemez uzaktan çamur atmak kolay girin Alişanın ınstagram hesabına adam açıklama yapmış zaten teyzeye karnın aç mı diye sormuş ve teyzenin cevabını dinlerken güneşin de etkisiyle teyzeye bakarken adamın suratı değişik çıkmış hemen küçümsüyor muamelesi yapmak yanlış bence bende Alişan dan hoşlanmam ama boş yere de adama çamur atılması hoş değil

3|1
    0|1
    • bu arada soran kişi iki çiftin yanlış bir kelime çift zaten iki kişidir iki çift dört kişi

En İyi Erkek Görüşü

• Pisliğe bakar gibi bakıyor. Gerçek yüzünü saklayamıyor insan her zaman işte

4|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Cok kaba ve asik suratli bu adam ya. Bir kadin niye boyle biriyle beraber olmak ister anlamiyorum. Hayir yani kadina da bakiyorum her seyi normal geliyor. Baskasini istese bulur. Niye Alisan? Dusunsene dunyaya bir kez geliyorsun ve evlenecegin kisi Alisan. Empati kurmak istemiyorum. 😔

2|1
    0|0
    • kadında onur seref olmazsa olur

• bu onur meselesı dıyorum ya serefini sanatını satan adamdan es olmasını beklemek ancak esra erolun kardesıne yakısır

• @devrim3444 Sen de haklisin. Bu kadin buyuk ihtimalle ileride dayanamayip bosanir. 😂 Bazi insanlara cok sasiriyorum gercekten. Sirf unlu ya da zengin diye evlenip omur boyu bolluk icinde mutsuz yasiyorlar.

• bende rahatsız oluyorum verilen paraya asla değil düşülen duruma. o utanmıyor isterken ben utanıyorum onun yerine.

3|1
    0|0
  • Alişan'a temiz kalpli demiştim, şimdi çok pişmanım! Gayette Kibirli, Merhametsiz biriymiş, O Sadaka verdiği kişiyi Allah gönderdi bu yaşında dilencilik yapıyor diye Aşalamayın vardır sebebi. Allah'ın gönderdiği kişiyi geri çevirmek günahtır! Pislik nasıl bakmış kendi bir b*ok sanmaya başladı o tipiyle neden acaba?

1|0
    1|0
  • Bildiğin küçümseyerek bakıyo. Hiç sevmiyorum şu adamı canım herif

0|0
    0|0
  • bakin eli ayağı düzgün ben de boyle kadınları çok görüyorum hem çocuklarını hem kendilerini dilendiriyorlar sonra bunlar kadin kadına bir yerde oturup muhabbet ediyorlar.
    o kadar insan var temizlik yapıyor tuvalet temizliyor bu bakış bunu gösteriyor.

1|0
    0|0
  • 1. Sana ne?
    2. Asık değil daha doğrusu asık ama sebebi düşündüğün şey değil bana daha çok sıcaktan kendini kırıştırmış gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Alişan verdiği zekat parasıyla da adamın muzlu prezervatif aldığını görünce sinirlenip parasını geri istememiş miydi zjkjkjk

0|0
    0|0
  • Adamın bir bakışını yakalayıp suratı asıldı diye haber yapmakta saçmalık.
    Bence hiç öyle bir insan değil

2|0
    0|0
  • Ad üstünde dilenci 5 TL çok bile o kadar engelli insanlar var herşeye rağmen çalışıyorlar bunları elleri ayakları tutar dilenirler

0|1
    0|0
  • O ağzına kazma küreğiyle bir çakıcan var ya

0|0
    0|0
  • Böyle it kopukları ülkeye ünlü yaparsak bu olur işte. Mahalle krosu

0|0
    0|0
  • Şu tipe bak... Meymenetsiz surat seni... Kurban ol o teyzeye sen.

0|0
    0|0
  • terbiyesz ya

0|1
    0|0
  • dilencilerden hoşlanmıyordur belki de.

0|0
    1|0
  • Vermeseydi keşke.

0|0
    0|0
  • Cunku o verdigi 5 lirayla batacak

0|0
    0|0
  • Vermek istemiyordur

0|0
    0|0
  • ben alişan olsam benimde suratım asılır

0|0
    0|0
  • tiksinmiş gibi bakıyor.

0|0
    0|0
  • Erkek oldugunun farkina varmistir

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 28

• Alişan dilenciye 5 lira verip para üstü 20 lira isteyebilecek potansiyele sahip bir adam. Altı üstü Alişan yani ne bekliyorsunuz ki, bu kadın d hâlâ çirkin olduğunu ima etmesine rağmen hâlâ neden Alişan'la birlikte anlamıyorum ki. Neyse altı üstü Alişan işte, ne yapıyorsa yapsın çünkü altı üstü Alişan assdff

0|0
    0|0
  • Haklı fakat Haksız. İnstagram dan Sure paylasnayi biliyo (daha dun paylaşt) Yok din kardeşimizmis falanmıs diyor halkı renklendirmek icin al kendisine bak.

0|0
    1|0
  • Alişan normalde çok güleryüzlü bir insan olduğu için şaşırıyorsunuz mutlaka

0|0
    1|0
  • Sizene ya yüzünün hateketinide mi size soracak

1|0
    0|0
  • 5 lira verse dert 200 lira verse ayrı dert. Ünlü olmak bile zor hakkında hemen dedikodu yaparlar 😂

1|0
    1|0
  • ben de yemek yerken dilenci gelince yanıma yüzüm böyle asılıyor nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • illa vermek zorunda mi unlu diye bende vermiyorum duygu somuruculer ihtiyaci varsa devlet kuruluslarina gider calisir vs. vs.

0|0
    0|0
  • yani hoş değil

0|0
    0|0
  • Sevmedigim insan dvranislarindan bir tanesi kendini yuksek goruyor. Serefsiz halbu ki annesi yasinda bir kadin yaziklar olsun

0|0
    1|0
  • Asla bilemeyiz..

0|0
    1|0
  • ''bu para kolay kazanılıyor mu sandın ha?'' bakışı atmış. :)

0|0
    0|0
  • eliyle değil gönlüyle vermeli insan..

0|0
    0|0
  • az bile bakmışız adı üstünde dilenci Nabıcan güleryüzlü mü davrancan Kadının eli ayağı tutuyo Onun gibi binlercesi var gitse çalışsa ya Biz niye çalışıyoz lan ozaman dilenelim a q

0|0
    1|0
  • rahatsız edildiğinden dolayıdır.
    çok bile yapmış ben olsam para vermez gönderirdim.

0|0
    0|0
  • vay cimrii alişann

0|0
    1|0
  • Ya arkadaş ne fesat bir toplum olduk böyle..

0|0
    0|0
  • Sana ne dostum. Sanki sen vermek istiyorsun. Ben kim olursa olsun bozduğum yok derim. Tutar bir sigara ikram ederim.

0|0
    1|0
  • Zenginler böyle zengin oluyor işte;)

0|0
    0|0
  • kari dirdirindan dir 😂

0|0
    0|0
  • bak la topa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam