Kıvanç Tatlıtuğ: Çocuk İstiyoruz Tabii, Yoksa Niye Evlendik! Sırf çocuk sahibi olmak için sevgilinizle evlenir misiniz?

Önceki gün Bebek sahilinde görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna "İstiyoruz tabii, yoksa niye evlendik?" yanıtını verdi!Kıvanç Tatlıtuğ: Çocuk İstiyoruz Tabii, Yoksa Niye Evlendik! Sırf çocuk sahibi olmak için sevgilinizle evlenir misiniz?Bodrum tatilinden dönen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, köpeği Mars'la Bebek sahilinde ortaya çıktı.

"PARS'LA ZAMAN GEÇİRMEK KEYİF VERİYOR"

Oyuncu, "Köpeklerim Mars ve Pars'la zaman geçirmek bana keyif veriyor. Vakit buldukça onları gezintiye çıkartıyorum" dedi.

"TABİİ İSTİYORUZ, YOKSA NİYE EVLENDİK"

Ocak ayında ekrana döneceğini de söyleyen Tatlıtuğ, muhabirlerin "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine şu yanıtı verdi: "Her şey kısmet. Biz de istiyoruz tabii, yoksa niye evlendik? Belli bir zamanı yok..

Siz sırf çocuk sahibi olmak için evlenir misiniz?
#Meczup

5|1
6238

En İyi Erkek Görüşü

• Şair bu dizede "çocuk istiyoruz tabi yoksa niye evlendik" sözüyle doğal aile hayatında çocuk yapılır tabiki istiyoruz demek istemiş dolaylı yoldan

2|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşık olacağımı hiç düşünmediğim için ben de çocuk için evlenenlerden olurum muhtemelen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Hayir

1|0
    0|0
  • Neticede yurdum canısı işte sonuçta. Ne olacağıdı?
    "Evlenmeden seks yapabiliyoruz zaten, çocuk yapmayacak olsak niye evleneyim" demiş özetle.
    Yanındakiyi "karıyı" ne olarak gördüğünü ordan anlayabiliriz 😂

6|1
    0|0
  • evet başka nedne evleniyim ki yapabilecke herşeyi sevgiliykende yapabilirim

1|0
    0|0
  • sırf çocuk sahibi olmak için evlenmem ama evlilik çocuk gerektirir bence.
    ama Kıvanç'ın da çocuk yapmak için dediğini sanmıyorum. evlenmeden sevgiliyken çocuk yapılmaz, çocuk istediğimiz için örf ve adetlerimize uygun olsun diye evlendik demek istemiştir.

0|0
    0|0
  • Çılgın ya çocuk için evlendi

1|0
    0|0
  • Nasip kısmet bu işler nasipte varsa olur yoksa yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Başka ne gibi bir sebep olacaktı. Çocuk olayını ilk defa duyar gibi asparagas haberlere içerik ekleniyor. Belki öyle dememiştir ancak amacının ileride bir çocuk sahibi olmak istediğini belirtmiş.

0|0
    0|0
  • YES yoksa evlilik birlikte zaman gecirmek degil Cocuk bu işin tabiatı ana maddesi

1|0
    0|0
  • Evlenmenin amac biride cocuk sahibi olmak ama bir cocuk icinde evlenilmez. Once sevgi saygi hos goru olmali.

0|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
  • Şu yeni yetme genç kızlar yok mu yemek yapmasını bilmez aşktan bahsederler yaw he he aşk ölene kadar evlenene kadar değil bebemmm cocuk arkadaşlar azalınca canın sıkılınca yaparsın

0|0
    0|0
  • Cocuk istesemde evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlenebilirim yani sıcak bakarım çocuk istiyorsam

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • O devir kapandı artık sevmese evlenmez

0|0
    0|0
  • sevdiğim için evlenirim çocuk tadı olur

0|0
    0|0
  • Ee tamam, cocuk dusunuyoruz ki evlendik demis. Nesi absurt?

0|0
    0|0
  • sırf cocuk icin değil yanlızlık icin

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Ilk once ask. Sevgi ve anlayis olucak abi. Tamam cocuk ayri meselede ilk once gordugun esini seviceksin asik olucaksin her durumda dinliceksin. sonra cocuk da yaparsin ev de alirsin cock icin evlenilmrz yani

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 61

• Yapamam o yüzden hala evlenmedim ya #balım deli gibi anne olmak istiyorum evet ama sevmediğim adamla da çocuk için bile evlenmem. olacaksa çocuğum , nasipse sevdiğim adamdan olsun inşallah :-) <3

1|0
    0|0
  • Hayır evlenmem.

1|0
    0|1
  • Evliliğe sıcak bakmamin tek sebebi anne olma isteğim..

1|0
    0|0
  • Helal be :Dd

1|0
    0|0
  • canlari cehenneme ya

1|0
    0|1
  • Evliliği, Evlilik yapan çocuktur! Çocuk yoksa bir Sevgili den farkları kalmaz. Çocuksuz evlilik. Kuru fasulyesiz pilava benzer 😊

0|2
    1|0
    • Aferin güzel konusmussun ama hala çocuğum yok seninde yoksa tüp bebek araştırmalarını özelden yürütebiliriz

• güzelliği için evlenmiştir çocuk güzel olsun diye

1|0
    0|0
  • Hayır çocuk için evlenmem.

1|0
    0|1
  • Şunları yanyana görünce gitti güzelim çoçuk demekten başka birşey gelmiyor aklıma..😒
    Hayır sevgilimle sadece çocuk için evlenmezdim beni her anlamda tamamlamalı..

0|0
    0|0
  • heee evet

0|0
    0|0
  • Çocuk konusu cazip gelen bir konu değil bana göre. Sırf bu açıdan evlenmem düşünülemez

0|0
    0|0
  • Ben evlenmek isterim ama çocuğumun olmasını istemem

0|0
    0|0
  • Aynı benım kafadan mantıklı konusmuş amaç çocuk...

1|2
    2|1
  • Çarpıtmayın adamın dediğini

0|1
    2|0
  • Niye evlendikten mı 🔫

0|0
    0|0
  • onlarda evliliğe gerek yok ki Allah bilir ne için evleniyolar

1|0
    0|0
  • Çocuk için asla evlenmem

0|1
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Evlenmenin amacı odur aslında.

0|0
    0|0
  • bence o cümlenin anlamı sırf çocuk için evlendik degil...

Evlenmem

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...