Johnny Depp'ten Miniklere Sürpriz, Jack Sparrow kostümüyle çocuk hastanesinde minikleri ziyaret etti. Siz ne düşünüyorsunuz?

Oscar Ödüllü aktör Johnny Depp, 'Richard Says Goodbye' adlı filminin çekimleri için bulunduğu Kanada'nın Vancouver şehrinde bir çocuk hastanesini ziyaret etti.
Johnny Depp'ten Miniklere Sürpriz! Jack Sparrow kostümüyle çocuk hastanesinde minikleri ziyaret etti. Siz ne düşünüyorsunuz?
Depp, Kaptan Jack Sparrow kostümüyle ziyaret ettiği hastanede çocuklarla beş saat vakit geçirdi. İçeri girerken hastanenin kapısında duran bir grupla "Hastane ne tarafta acaba?" diyerek şakalaştı.

Depp, bir başka hastaya ise "Kılıcım yok, barışçıl amaçlarla geldim" diyerek takıldı.

Ziyaretin hastaların yakınları tarafından çekilen video kaydı da mevcut.

Johnny Depp, geçtiğimiz yıl Karayip Korsanları'nın kült figürü Kaptan Jack Sparrow kostümü ile Londra' daki Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etmişti.

Aynı hastanede daha önce kızı Lily Rose Depp böbrek yetmezliğinden tedavi görmüştü.

Johnny Depp' in kızının da küçükken aynı hastanede uzun süre tedavi gördüğünü düşündüğümüzde Depp'in bu ziyaretlerinin ana amacını anlayabiliyoruz.

Daha önce 2012'de hasta bir çocuk hayranının kendisine yazdığı bir mektup üzerine Great Ormond Street Hastanesi'ni ziyaret etmişti.

Johnny Depp, 2015'de ise Avusturalya’nın Queensland eyaletinde kanser hastası çocukları ziyaret etmişti.

Brisbane’deki Lady Cliento Çocuk Hastanesi’ne gitmiş ve Hastanedeki çocukların hazırladığı bir televizyon programına da konuk olup çekime katılmış ve çocukların sorularını yanıtlamıştı.

10 Kasım'da Agatha Cristie'nin aynı isimli eserinden beyazperdeye uyarlanacak olan "Doğu Ekspresinde Cinayet" filmi vizyona girecek.

Filmde İstanbul-Paris arasında sefer yapan Doğu Ekspresi'nde işlenen bir cinayet ve kara saplanan trende mahsur kalmış cinayet şüphelisi yolcuların öyküsü konu edilecek.

Film zengin kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Başrolde Johnny Depp, Sir Kenneth Branagh, Oscar Ödüllü Judi Dench, Michelle Pfeiffer, İspanyol oyuncu Penelope Cruz, Star Wars'ün yıldızı Daisy Ridley, William Dafoe, Derek Jacobi yer alacak.

10 Kasım'da ülkemizde vizyona girecek.

Teşekkürler Kaptan!

Kaptın?

0|1
2110

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• helal olsun bu adama

1|0
    0|0
  • Bir kez daha hayran oldum :d reyize

1|0
    0|0
  • iste adamlığın kitabini tekrardan yazak kişi yahu ideolüm...👏👏👏👏👏👏

1|0
    0|0
  • adamın dibi !

1|0
    0|0
  • Adamın dibi bu

1|0
    0|0
  • Ne güzel 😍😍

1|0
    0|0
  • Bunu yapali baya olmadi mi ya sen yeni mi gordun

1|0
    0|0
  • Adam diye yazılır. Johny Depp diye okunur.

0|0
    0|0
  • helal olsun bu adama

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• ne kadar yardımsever biri

1|0
    0|0
  • koca yürekli adam. keşke her ünlü bu şekilde düşünebilse.

1|0
    0|0
  • Seviyorum bu adamı.

1|0
    0|0
  • Dünya iyi insanların hatrına dönüyor.

1|0
    0|0
  • Ne güzel.

1|0
    0|0
  • bunun önceden de yapmış ve ben bu adamı seviyorum.

1|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • adam king

1|0
    0|0
  • Çoook severim kendisini şimdi aşık oldum 😍 darısı diğer ünlülerin başına , mutluluğu en çok hakeden insanlar onlar 🙏

1|0
    0|0
  • çok minnoşça

1|0
    0|0
  • hem denizlerin korsanı hem gönüllerin...

1|0
    0|1
  • Johnny Depp ❤❤❤❤❤

1|0
    0|0
  • Aşkım yapar öyle şeyler

1|0
    0|0
  • Canını yerim be tatlılığa bak qgqqhqhw

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam ışte