Burçin Terzioğlu'nun botokslu halini hayranları tanımakta zorlandı. Sizce yakışmış mı?

fangoria u
Botoks yaptıran, yüzünü vitamin iğneleri ile canlandıran, biraz da fotoşoptan yararlanan oyuncu yeni halini Instagram'da paylaştı. Ünlü oyuncunun fotoğrafına yorum yağdı.
Burçin Terzioğlu'nun botokslu halini hayranları tanımakta zorlandı. Sizce yakışmış mı?

Takipçileri gözlerine inanamadı!

En dikkat çeken yorumlardan biri de şuydu: 'Sizi bu halinizle sevgiliniz İlker Kaleli bile tanımamıştır.'

"BOTOKSU DAMARDAN ALACAĞIM"

Haberlerin ardından Burçin Terzioğlu, sosyal medya hesabında bir açıklama yaptı.

Bugün yoğunum şekerim. Gözümü alnıma, dudağımı burnuma, çenemi enseme gerdireceğim. Bir de botoksu damarlardan alacaksınız. Süper oluyor!

Terzioğlu ardından başrolünü üstlendiği 'Poyraz Karayel' dizisinden bir sahneyi de sayfasında yayınladı.
Burçin Terzioğlu'nun botokslu halini hayranları tanımakta zorlandı. Sizce yakışmış mı?