11 yaşındaki oğlu Henry ile tatil yapan Heidi Klum, dudak dudağa öpüştü sizce normal mi?

leyliiiiiiii
11 yaşındaki oğlu Henry  tatil yapan Heidi Klum, dudak dudağa öpüştü sizce normal mi ?

Evet onların kültürü ile bizim kültür bir değil bunu da göze alarak yorum yapalım lütfen.
Biz de de buna benzer bir durum vardı geçtiğimiz yıllarda, Hakan ve sibeş canın çocuklarından baba kız dudak dudağa öpüşüp birde sosyal medyada bu resmi paylaşmışlardı...

11 yaşındaki oğlu Henry ile tatil yapan Heidi Klum, dudak dudağa öpüştü sizce normal mi?