Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?

Gizli Üye
Bu soruya yüzlerce farklı cevap alabiliriz ancak bilimsel araştırmalar dünyanın en yakışıklı erkeğini resmi olarak belirleyerek bu tartışmaya son verdi.
Binlerce yıldır mükemmel güzelliğin gizli formülü olduğu düşünülen altın orana göre George Clooney erkek ünlüler arasında en orantılı yüze sahip. 56 yaşındaki aktörün yüz hatları %91.86 altın orana uyuyor. 1. George Clooney %91.86
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu!  Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?

2. Bradley Cooper %91.80
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?

3. Brad Pitt %90.51
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?
4. Harry Styles %89.63
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?

5. David Beckham %88.96
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?

Diğer ünlüler:

6. Will Smith %88.88
7. Idris Elba %87.93
8. Ryan Gosling %87.48
9. Zayn Malik %86.5
10. Jamie Foxx %85.46

Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?
#Meczup
Dünyanın en yakışıklı erkeği belli oldu! Sizce dünyanın en yakışıklı erkeği kim?