Ünlüler kilolarıyla övünüyor! Yoksa yeni trend balık etli olmak mı?

SinirliBiber
Ünlüler kilolarıyla övünüyor. Yoksa yeni trend balık etli olmak mı?

Dünyada Rihanna, Türkiye'de ise Hadise son dönemde kilolarıyla gündemdeler. İki isim de hallerinden mutlu, kendileriyle barışık olduklarını söylese de konu tartışılmaya devam ediyor.
Rihanna; eleştirilere "Kötü halimle idare edemiyorsan (ız) en iyi halimi haketmiyorsun (uz)" diye, Hadise ise "Dünyada artık kıvrımlı olmak çok güzel" diye cevap veriyor. Peki ama ideal vücut ölçüsü ne ve kilolu olmak bunu değiştirir mi?
Ünlüler kilolarıyla övünüyor! Yoksa yeni trend balık etli olmak mı?