Rihanna'nın aldığı kilolar, güzelliğin kilo ile orantılı olmadığını ispatladı mı?

Sarıshın
Etli, butlu kızlar müjdemi isterim, bizim dönemimiz geliyor :)) Rihanna'nın son dönemde aldığı kilolar güzelliğin kilo ile orantılı olmadığını hepimize göstermedi mi? Rihanna hala taş!
Rihanna'nın aldığı kilolar, güzelliğin kilo ile orantılı olmadığını ispatladı mı?
Rihanna sayesinde balık etli modası başlar mı?
Rihanna'nın aldığı kilolar, güzelliğin kilo ile orantılı olmadığını ispatladı mı?