Mustafa Ceceli'den balayı fotoğrafı! Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

zarafetlik
Mustafa Ceceli ve Selin İmer aşkını duymayan kalmadı. Balayından pozlar paylaşmış fakat yoruma kapatmışlar :)
Mustafa Ceceli'den balayı fotoğrafı! Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ne dersiniz? Herkese rağmen aşkına sahip çıkmak da bir erdem değil mi?
Mustafa Ceceli'den balayı fotoğrafı! Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Sevdi ve tekrar evlendi, mutluluklar dilerim.
Henüz boşanmadan başlayan bir aşk olduğundan doğru bulmuyorum.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Mustafa Ceceli'den balayı fotoğrafı! Tepkilere rağmen ilişkisine sahip çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?