Gamze Özçelik eski eşi Uğur Pektaş ile tatile çıktı. Eski eşle tatile çıkmaya nasıl bakıyorsunuz?

fangoria u
Oyuncu Gamze Özçelik'le eski eşi Uğur Pektaş, "Aşk yeniden" dedi. 2008 yılında Büyükada'daki nikahla gizlice evlenen ikili, oğulları Murathan'a rağmen 2012'de boşanmıştı.
Birkaç aydır görüştükleri ve yeniden evlenecekleri konuşulan ikili, barışmanın şerefine tatile çıktı.
Gamze Özçelik eski eşi Uğur Pektaş ile tatile çıktı. Eski eşle tatile çıkmaya nasıl bakıyorsunuz?