Aleyna Tilki Yine Bombayı Patlattı! 15 temmuz günü için yaptığı açıklama olay oldu. Sizin fikriniz nedir?

Aleyna Tilki Yine Bombayı Patlattı! 15 temmuz günü için yaptığı açıklama olay oldu. A.Tilki Ilk defa doğru konuşmuş olabilir mi ?Aleyna Tilkinin atmış olduğu tweet olay yarattı.
Belkide hayatında ilk defa doğru bir cümle kuran Tilki 'nın düşünceleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

#Truelove

4|2

Erkekler Ne Diyor 37

• Durumu iyi olmayan ölen her insana üzülüyorum. Ne oluyorsa hep bu fakir halka oluyor çok üzülüyorum ben. Hiç gördünüz mü zengin birinin öldüğünü? O şerefsiz rütbeliler sayesinde bir sürü insan can verdi. Şimdi burda atıp tutmak kolay. Askerde rütbeli biri şunu yap bunu yap desin de bir asker yapmasın bakalım ne olacak?

4|1
    0|0
  • Bu mu doğru bir cümle yani? Fetöşlerin Halka sıkın emrine uyup halka sıkan rütbeli rütbesiz tüm hainler hariç hepsi bu vatanın evladı. En çok onu anıyorum, en çok bunu anıyorum gibi şeyler mevcut muhalefet kesimin gözüne batarak kendisini kabullendirme çabasından başka bir şey değildir. Halka sıkmayıp tatbikat diye çıkarıldık diyen kimseye ne fiziki ne de adli hiçbir zarar verilmedi. Darbeye direnenlerin gözünden baktınız mı hiç? Yanındaki babanın, kardeşinin, amcanın kafasına mağaraları delen mermiler isabet ediyor. Senin canının beyni yanında dağılıyor, vücudu parçalanıyor. Öfkeyi kontrol edememesi normal vatandaşın, ama halka sıkmayan direk tatbikat diye çıkarıldık deyip silahını bırakan kimseye zarar verilmedi. Bu arada Atatürkçüyüm mevcut muhalefet partisinin bana kimse Atatürkçü olduğunu söylemesin. Apo'nun heykelini dikenlerle kol kola yürüyen zihniyet Atatürkçü falan olamaz. Kemiklerini sızlatıyorlar Atatürk'ün.

1|1
    0|0
  • aslında ölende oldurulende bızım askerımız halkımız bız asıl nasıl bu hale geldık o sorgulanmalı bence turk sılahlı kuvvetlerının şanlı tarıhı boyunca yasamadıgı olayları yasadı cok yıprandı tabıkı moralmen bız turk halkıda asıl bızlerı bırbırımıze duşuren karanlık gucler feto cu denen mıhraklara lanet olsun aleyna tılkı kendı fıkrını soylemış sonucta

0|1
    0|0
  • Çoluk çocuğun paylaşımlarını gelip burada gösteriyorsunuz ya ne diyim..

3|3
    3|2
  • Doğru demiş de, bunu kendisi mi demiş başkası tarafından mı söyletilmiş onu bilemeyiz, yaşı itibariyle saçma hareketleri var ancak büyüyünce toparlanır. Ancak umarım hükümeti yalayan sanatçı bozuntularından olmaz, kariyerinde başarılar.

0|0
    0|0
  • Tarih bunu affetmez, hiçbir zaman affetmedi. Merak etmeyin. Kesinlikle ilahi bir kuvvetle ilgili değil. Tamamen politik ve somut nedenlerle, cezası çekilecek.

0|0
    0|0
  • Şu kızın her sözünü gözümüze sokan basına ne demeli.

1|0
    0|0
  • Yalnız takbikat diye giden askerler ölmedi... Kaldı ki Takbikat diye gidenler nasıl söyliyim Halka kurşun sıkmadı mı...

0|2
    2|4
  • Belki ilk defa sizce doğru colümle kurmuş. Gine saygisi olmaliydi.
    Tamam askerler tatbikat diye yollandilar.
    Okadar insan geri çevirdi oda mı tatbikatın parçası. ya da okadar insanı ezdiler odamı tatbikat? Komutanı silah dayamiştir kafasina mesela. Şehit olmamak için mi okadar insanı öldürdüler

0|0
    0|1
  • İstediği gibi kaşarlik yapabilirmiydi 15 temmuzda o darbe onlenmeseydi.
    Malefes bu ülkede iyi bir kalça yapısı iyi kafa yapısından daha çok prim yapıyor. sorarim size o askerlerin öldürgu 250 kişinin hicmi önemi yok bu 15 temmuzun destan olarak görmek için bir gecede kactane vatan kurtarılması gerek. cok yazık şu hallerinize

0|0
    0|0
  • Şehitlerı hiçe saymiş eğer onlar şehit olmasaydı Aleyna tilki bidaha konser veremezdi ülke süriye ye dönerdi şimdi o masum askerlere gelelim Allah herkese yanılmamaları için akıl vermiş irade vermiş düşünce vermiş sen bir vatan evladısın Komtanın seni oraya. Deaş saldırısı var diye getırmiş kimisinide tatbikat var diye e kardeşim o zaman sen omuzunda Türk bayraği olan bir vatandaşi neden vuruyorsun bı tatbıkatta gerçek mermi kullanılmaz Komtanın sana masum sıvılı vur dıye silah zoruyla emir verdiyse sen askersin o sivilin yerine gerekirse sen öleceksın daha konuşulacak çok şey var yazmakla bitmez bu arada bende bir uzman çavuşum

0|0
    1|2
    • 5gün

Helal kardeş işte bu mantığa sahip değil böyleler

• 5gün

Bir insan herşeyi gectım şu olayı görünce bırakır silahı herşeyı geçtım tatbıkatta veya terör saldırısında f16 kullanılırmı vatandaşin uzerıne bomba atılırmı sen askersın bunudamı görmedın ve hiç düşünmedin kendı canın için onca sıvılın hayatına mal oldun o kadar sivil sana yalvardı darbe yapıyorsunuz sen askersın bırak silahı teslım ol dedı ve sen onlara ateş açtın ateş etmeyen askerıme bişey demiyorum ama o ateş açan asker kardesım sen beyınsiZmisin

• Veletin, oy hakkı yok fikri var ne kadar saçma bir memleket...

1|2
    1|0
    • 5gün

Bir insanın fikri olması için oy hakkı olması gerekmiyor

• 5gün

O yaşta ki bireyin muhakeme kararları oturmaz diye ehliyet bile vermiyorlar kaldı ki bu kız ülke gündemine yorum yapıyor saçmalık burda...

• 5gün

Neyse Engelsin boş konuşmalara gerek yok...

• Aleyna akıllı bir kız. Yaşına rağmen oldukça olgun düşünüyor.

1|0
    0|4
  • Darbe eğer TSK tarafından yapılsaydı o zaman halkın oraya gidip şehit olmasını anlardım fakat küçük bir grup Tsk'yi temsil etmediği söylenen terrörist diye adlandırılan kişiler darbe girişimi yapıyor önüne TSK'nın geçmesi gerekirken neden halk sürülüyor anlamış değilim, yani 5 6 bin kişi'lik düşman İngiliz, Yunan farketmez toprağımıza girince halk mı müdahale edecek? Sonuçta darbecileri Nato güçleri, düşman güçleri Amerikalılar vb. olarak gördüler o halde yanlış yok mu ortada?

1|0
    0|0
  • 15 temmuz destandır çocuk tilkiler karalayamaz :D

1|0
    1|0
  • Para karşılığı vücudunu erkeklerin göz zevkine harcayan Tüyü bitmemiş Aleyna tilkicandan Vatan dersi

3|2
    2|3
  • hic tanimam bilmem kimdir nedir necidir ama cokda guzel soylemis.

0|0
    0|0
  • iyimia

0|0
    0|0
  • ben de tankların altında ezilenleri anıyorum

1|0
    0|0
  • "yanlış saat bile günde iki kez doğru gösterir" deyimini temsil eden bir açıklama olmuş.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 21

• Bu kız zaten siyasi olarak hükümeti desteklemiyor. Atatürkçü bir kere, doğru düşüncelere sahip. Umarım değişmez.

4|6
    1|2
    • 5gün

Kız daha 16 yaşında hükümeti desteklese ne desteklemese ne

• 5gün

Aynen sende çok örneksin sanki bizim konumuz ailesine göre akıl yürütenlermiş gibi, iyi günler

• 5gün

Bu arada noktalama işaretlerini kullandın çok etkili oldu acaba bir wp sohbetinde ne kadar özen gösteriyorsundur merak ettim

• bence iyi kızya🙂

2|0
    0|1
  • Kimin dediği doğru bilmiyorum.

1|0
    0|1
  • ilk defa doğru konuştu be helal olsun

1|0
    0|0
  • Şaşırtıcı, ilk defa katılıyorum şu kıza
    :D

1|0
    0|0
  • Boş bu işler 250 kişi öldü onlarda masum ama en çok onlara üzülmek bir saçmalık

2|4
    0|2
    • 5gün

çıkmasaydı sokaga 250 kişi polis ve darbeye katılmayan koca asker vardı onların mı işiydi niyazi oldular

• 5gün

Hee tamam koçum

• Ölen ve öldürülen vatandaşlar hep bizdendi koltuk sevdası yüzünden birilerinin ayakta durması için ölen askerlerimize yazık oldu türk toplumu olarak esef ile kınıyor ve merhamete davet ediyorum kendilerini

1|0
    0|0
  • Bu kiz beyinsiz ya

1|0
    0|0
  • tatbikat var diye giden askerler o an orda silahı bırkmalılardı kendi halkına ateş açmamalılardı

2|1
    0|0
  • Suçsuz günahsız ölen tüm şehitlerimize rahmet olsun, hainleri de Allah bildiği gibi yapsın

0|1
    0|0
  • doğru demiş

1|0
    0|0
  • Aferin bu kız adam olacak😄

1|1
    0|0
  • Doğru demiş.

1|0
    0|0
  • bu kız zaten zır cahil değil, yaşına göre fazla hırslı ve akıllı laf atanlar gereksiz

1|0
    0|1
  • Bu kızı sevmem ilk defa doğru demiş

1|0
    0|1
  • İlk defa doğru konuştu bomba

1|0
    0|1
  • Daha konuşmayı bilmiyor. Hiç bişeden habersiz ne ya her şeyden habersiz olur o olsa olsa

1|0
    1|2
  • İlk defa doğru birşey söylesede sevmiyorum şu kızı.

0|0
    0|1
  • doğru söylüyor kötü bir şey değil ki bu. Kandırılmış askerlerde vardı

0|0
    0|0
  • Bunun nesi olay yaratıyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...