Kilo veren Ezgi Mola'nın bikinili pozu takipçileri tarafından çok konuşuldu. Sizce nasıl olmuş?

_ciel_
Antalya'ya arkadaşı ile giden Ezgi Mola, tatilden renkli kareleri sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Sizce de Ezgi Mola'nın zayıf hali daha güzel olmamış mı?
Kilo veren Ezgi Mola'nın bikinili pozu takipçileri tarafından çok konuşuldu. Sizce nasıl olmuş?