Alexandra Daddario'yu görünce kendinizden soğuyor musunuz? Sizce nasıl?

sıkıldım_hayat
Abi bu ne güzellik ya dünyanın en güzel kadını seçilmiş bence hak etmişte bu kadını görünce kendinize güzel demiyceksiniz benim morelim bozulduysa sizin De BOZULMAK ZORUNDA😂😂
Alexandra Daddario'yu görünce kendinizden soğuyor musunuz? Sizce nasıl?