Di Caprio'yu, Bella Hadid "tipim değilsin" diyerek reddetti. Sizce bu tepkisinde haklı mı?

Thauma
Leonardo Di Caprio, Victoria Secret meleği Bella Hadid'e 15 bin TL'lik iç çamaşırı gönderip yatına davet etti. Ancak güzel model, bu teklifi "tipim değilsin" diyerek reddetti.

Di Caprio'yu, Bella Hadid

Hadid'in yakınları, genç modelin, Dicaprio için "Tipim değil. Ayrıca oldukça eski kafalı! Onu sıkıcı buluyorum" dediğini açıkladı.

Di Caprio'yu, Bella Hadid "tipim değilsin" diyerek reddetti. Sizce bu tepkisinde haklı mı?