Tolga Sarıtaş'ın 'Söz' dizisi için yaptığı fizik, sizce bir erkek için ideal mi?

Gizli Üye
Tolga Sarıtaş'ın 'Söz' dizisi için yaptığı fizik, sizce bir erkek için ideal mi?

Tolga Sarıtaş, başrolünde oynadığı “Söz” dizisinin sezon finali yapmasıyla birlikte tatile çıktı ve fiziğinden oldukça "söz" ettirdi.

Yalıkavak’taki bir otelde konaklayan genç oyuncu, önceki gün plaja giderken görüntülendi. Bu fotoğraf karaleri de oradan.

Ne dersiniz, bir erkek için bu fizik ideal mi? Tolga Sarıtaş'ın fiziğini nasıl buldunuz?
Tolga Sarıtaş'ın 'Söz' dizisi için yaptığı fizik, sizce bir erkek için ideal mi?