“Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani” tepkisinde sizce Özge Ulusoy mu haklı yoksa öğrenci mi?

Meczup_Hatun
"Parasız yaşar mısınız?” sorusuyla başlayan diyaloğu, Ulusoy’un “Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani?” cümlesiyle akıllara kazındı...
“Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani” tepkisinde sizce Özge Ulusoy mu haklı yoksa öğrenci mi?
Öğrencilerden birini “Neden mankenler hep zengin işadamlarıyla çıkıyor?” tarzındaki kışkırtıcı sorusuna bu yanıtı yapıştırmış...

Peki sizce kim haklı?
#Meczup
“Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani” tepkisinde sizce Özge Ulusoy mu haklı yoksa öğrenci mi?