"Dünyanın en seksi 3 mankeni!" Sizin beğendiğiniz, seksi bulduğunuz bir manken var mı?

Meczup_Hatun
Adriana Lima
12 Haziran 1981 Brezilya doğumlu Adriana Lima, Victoria's Secret'ın en ünlü meleklerinden biri. İki çocuk annesi Lima 4 dil biliyor: Portekizce, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca
"Dünyanın en seksi 3 mankeni!" Sizin beğendiğiniz, seksi bulduğunuz bir manken var mı?
Barbara Palvin Doğum Tarihi: 8 Ekim 1993
Macaristan doğumlu olan Barbara Palvin ilk profesyonel mankenlik deneyimini Spur Magazine adlı derginin kapağına çıkarak yaşadı.
"Dünyanın en seksi 3 mankeni!" Sizin beğendiğiniz, seksi bulduğunuz bir manken var mı?
Ana Beatriz Barros Doğum Tarihi: 29 Mayıs 1982
34 yaşındaki güzel manken Intimissimi, Guess, bebe, Victoria's Secret gibi dünyaca ünlü markaların favorisi...
"Dünyanın en seksi 3 mankeni!" Sizin beğendiğiniz, seksi bulduğunuz bir manken var mı?
Bu üçü Dünyanın en seksi mankenleri arasından seçilmiş.. Liste uzun ama dikkat çekenler bunlar..
Ben sadece bu mankeni çok beğeniyorum.. Diğerleri de güzel ama bu daha alımlı.
Sizin beğendiğiniz bir manken var mı?
#Meczup
"Dünyanın en seksi 3 mankeni!" Sizin beğendiğiniz, seksi bulduğunuz bir manken var mı?