Magazin gündemine bomba gibi düştü! Sevgilinizle çekildiğiniz aynı karede birine benzetilseniz bu durum sizi rahatsız eder mi?

minnnak
İbrahim Çelikkol nişanlısıyla fotoğraf paylaştı olay oldu!
İbrahim Çelikkol, nişanlısı Mihre Mutlu ile çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.
Magazin gündemine bomba gibi düştü! Sevgilinizle çekildiğiniz aynı karede birine benzetilseniz bu durum sizi rahatsız eder mi?
İbrahim Çelikkol'un bazı takipçileri Mihre Mutlu'yu Fahriye Evcen'e benzetince fotoğrafa yorumlar yağdığı magazin haberinde yazıyor. Birine benzetilerek gündeme gelseniz bu sizi rahatsız eder mi?
Magazin gündemine bomba gibi düştü! Sevgilinizle çekildiğiniz aynı karede birine benzetilseniz bu durum sizi rahatsız eder mi?
Sevgilinizle çekildiğiniz aynı karede birine benzetilseniz bu durum sizi rahatsız eder mi?

Magazin gündemine bomba gibi düştü! Sevgilinizle çekildiğiniz aynı karede birine benzetilseniz bu durum sizi rahatsız eder mi?