Eşinizle çekindiğiniz fotoğrafa herkes annen mi diye sorsa buna bozulur musun? Eşinin yanında yaşlı durması senin için sorun mu?

Gizli Üye
Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takında yer alan Yiğit İzik, eşiyle bir pozunu sosyal medyadan paylaşınca olanlar oldu! İzik'in annesiyle poz verdiğini zanneden takipçiler şoke oldu...
Eşinizle  çekindiğiniz  fotoğrafa herkes annen mi diye sorsa buna bozulur musun? Eşinin yanında yaşlı durması senin için sorun mu?
21 Nisan 1986 doğumlu olan Yiğit İzik, Survivor'da kaldığı kısa süre içerisinde binlerce hayran elde etti. Miss&Mr Model Of Turkey 2009 birincisi olan Yiğit İzik 2 yıldır Aslıhan Bilge İzik ile evli. Eşiyle ilgili çok paylaşım yapmayan Yiğit İzik'in instagram'dan paylaştığı fotoğraf ise olay oldu. Hayranları tarafından, "evliymiş, annesi gibi" yorumlar yapılsa da Yiğit İzik eşine hayran olduğunu bir kez daha dile getirdi.

Peki sizin için görsellik önemli mi?
#Meczup
Güncellemeler
+1 yıl
G.1
Güncellemeler
+1 yıl
Günaydın :)
Eşinizle çekindiğiniz fotoğrafa herkes annen mi diye sorsa buna bozulur musun? Eşinin yanında yaşlı durması senin için sorun mu?