Amine Gülşe istedi, Mesut Özil o ismi engelledi! Sevgiliniz, telefon numaranızı değiştirmenizi istese değiştir misiniz?

Gizli Üye
Arsenal’da top koşturan Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’nin isteği üzerine eski aşkı Mandy Capristo’yu sosyal medyadan engelledi, telefon numarasını değiştirdi.
Sevgiliden böyle şeyler istenmeli mi bilemiyorum. Ama demek ki kadının rahatsız olacağı şeyler olmuş. Kimse sebepsiz yere böyle yasaklar getirmez.
Amine Gülşe istedi, Mesut Özil o ismi engelledi! Sevgiliniz, telefon numaranızı değiştirmenizi istese değiştir misiniz?

Sevgiliniz numaranızı değiştirmenizi istese, senelerdir kullandığınız numaranızı değiştir misiniz?
#Meczup
Güncellemeler
+1 yıl
G.1
Amine Gülşe istedi, Mesut Özil o ismi engelledi! Sevgiliniz, telefon numaranızı değiştirmenizi istese değiştir misiniz?