Çalıştığınız iş yerine çiçekler gönderen, hediyeler gönderen bir erkek arkadaşınız olsun ister miydiniz?

Gizli Üye
Çalıştığınız iş yerine çiçekler gönderen, hediyeler gönderen bir erkek arkadaşınız olsun ister miydiniz?

Burak Özçivit, evlilik teklif ettiği Fahriye Evcen'e romantik sürprizler yapmaya devam ediyor. Ölene Kadar dizisinde rol alan Fahriye Evcen'e sevgilisi Burak Özçivit sürpriz yaparak dizi setine oldukça büyük bir gül buketi gönderdi.

Evcen, güllerle birlikte çekilmiş fotoğrafın altına; “Yüzümdeki şu ifadenin sebebi olduğun için, bana bu anları yaşattığın için sana çok teşekkür ederim sevgilim. Her şeyim, kalbimin en derini, hayatım, en değerlim. Her geçen gün sevgim daha çok büyüyor. Burak Özçivit çok aşığım sana!” notunu düştü.

Jest yapan erkek. Tadından yenmez değil mi. Siz de böyle bir erkek arkadaşınız olsun istemez miydiniz?
Çalıştığınız iş yerine çiçekler gönderen, hediyeler gönderen bir erkek arkadaşınız olsun ister miydiniz?