Sade bir nişan töreni mi, yoksa daha gösterişli bir nişan töreni mi tercih edersiniz? Neden?

minnnak
Oyuncu Hande Soral ile sevgilisi İsmail Demirci, aile arasında sade bir törenle nişanlandığı magazin haberlerinde yerini almış. Peki sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu? neden?
Sade bir nişan töreni mi, yoksa daha gösterişli bir nişan töreni mi tercih edersiniz? Neden?