Sezen aksu diyince aklınıza ilk ne geliyor? hayatınızdaki yeri tam olarak ne nekadar seviyosnuz? hngi şarkısı favoriniz?

benim aklıma direk yanlızlik ihanet ve acı geliyor, tabi git, geri dön, keskin bıçak, kurşuni renkler, belalım gibi biçok baş yapıtı da unutmamak lazım. onu çok seviyorum. bigün onunla tanışamadan ölürüm diye çok korkuyorum. hayatımdaki yeri kesinlikle tarif edilemez, adi üstünde sezen aksu..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• her aşık olan ya da seven bir insanın geçmişinde Sezen Aksu mutlaka vardır, bana gerçek kaliteli ses geliyor 😊Tükeneceğiz severim sözleride güzel

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok severim, bana geçmişteki bazı kötü anılarımı hatırlatıyor buna rağmen dinliyorum geri dön , seni kimler aldı ve pişman olduğun zaman en favorilerim fakat her şarkısı güzel çok ayrım yapamayacağım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• izmirin kızlarııı 😂😂

1|0
    0|0
  • ya o kadin anlatilmaz yasanir lan

1|0
    0|0
  • Benim hayatımdaki yeri tekerleme galiba
    Ne diyoduk?
    sezen aksunun kızı cansu falan öyle öyle bişiler saçmaladığımızı hatırlıyorum

0|1
    0|0
  • aşk acısı geliyor. bir insan acıyı şarkılarına ancak bu kadar güzel işleyebilir. cok kalitelidir ben severim. ailemde o kadar cok seviyor ki ikinci adım sezen.

0|0
    0|0
  • ben senin hayatından gittim oğlum hadi yerime koy birini koyabilirsen

0|0
    0|0
Yükleniyor...