Kapat

Evleneceksen gel programında neden herkes şarkı söylüyor?

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu izdivaç programında neden herkes şarkı söylüyor? Kalanlarda ya dans ediyor , şiir okuyor ya da manken gibi kasılıyorlar bir yeteneklerini sergilemek zorundalar mı?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Ünlü olmak için olmayan yeteneklerini sergilemeye çalışıyorlar. 🙄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sunucu seda sayan olunca formatta bu şarkılar üzerine kurulu oluyor tabi...

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• zaman gecsin diye.

0|1
    0|0
  • Yeteneksizsiniz Türkiye

0|1
    0|0
  • Başın mı ağrıyoor kremini sür sür sür asdf
    Absürt komedi işte ne beklersinn

0|1
    0|0
  • Baştan aşağıya krem oldular yeterrrrrrrr😀

0|1
    0|0
  • Onlar ayri dunyalii

0|1
    0|0
  • orası pavyon o yüzden

1|1
    0|0
  • Artiz olmaya gelmişler 😊

0|1
    0|0
  • Az önce adamın biride benzer bir soru sormuş :) Reklam kokan hareketler bunlar :)

0|1
    0|0
    • Milleti uyandırmak içon soruyorum kaset yapmak isteyen herkes programa gelmiş

• Inan böyle daha cok dikkat cekiyor. Izlemiyorum izlettirmiyorum :)

• İzlemiyorum. Reyting dışında bir sebebi olduğunu sanmam. Esasen show programı bence gündüz kuşağındaki tüm o ucuz yapımlar..

0|0
    0|0
    • Hepsini aynı saate koyarak halka başka seçenek sunmuyorlar amacım. farkındalık oluşturmak kurgulara

• İzdivaç programı izliyorsun yani

0|0
    0|0
    • Evde açıyolar benim amacım ks üyelerinde kurguya karşılık farkındalık yaratmak

• Türkiye'nin gerçeği bu programlar emekliler ve ev hanımları izliyor genel olarak, izlemek suç değil ama ordakileti gerçek sananlar var

• Suç degil ama saçma, genç biri neden oturup onu izlesin ki? Ama dediğin gibi genelde ev hanımları izliyor

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• amaçsız insanlar sürüsü onlar yaa solmaz mıydı neydi o vardı galiba yaa sesini duyunca sinirlerim hopluyor

0|1
    0|0
  • ünlü olma yolu :D

0|1
    0|0
  • Bir çeşit belgesel gibi görebiliriz. Erkek dişisini etkilemek için hünerlerini sergiliyor işte 😂

0|1
    0|0
  • Neden söylemesinler yarısı romen, sepetçi, çiçekci bulup getirmiş seda sayanda bir romen olduqu için uyuyorlar birbirlerine. kafalarda aynı sıkıntı yok. Ayyyy ben ne diiiiyeyimmm. ağızda 1 kilo sakız tipini s... nefret ediyorum hepsinden.

0|1
    0|0
Yükleniyor...