Rus mu latin mi?

Bu Rusya'nın en ünlü mankenlerinden natasha poly Rus mu latin mi?
Bu da latin amerikanın kızlarından birisi sıradan bir kız yani sizce hangisi?

0|0
840

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi Rus kızları sarışınlar ve çok güzel oluyor fakat latin kızları esmer ve daha çok seksiler. yani güzellik bakımından Rus, seksilik bakımından Latin...

0|0
    0|0
    • Sence esmer olmak çekicilik katar mı ben de öyleyim ve uzun boylu çok kıvrımlıyım latinlere benzetiyorlar

• Fiziğin güzelse birazda yüzün güzelse tamamdır ve bir sarışın olarak söylüyorum esmer ten hepsinden daha güzeldir unutma .. insana ayrı bir çekicilik katar ülkemizde güzel olmadığın sürece geçereli değildir bu durum fakat yabancı ülkelerde çok ilgi görürsün..

En İyi Kız Görüşü

• Latin kızın en güzel resimlerini koyup rus mankenin yüzünün bile gözükmediği fotoğrafı koymuşsun yorum yapamıycam

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• Bu resme bakınca, Latin Amerikan daha iyi tabii, meme farkı da var.

0|0
    0|0
    • Bu resme değil geneller olarak öyle doğru bildiğiniz şey aslında yanlış çünkü Ruslar genel olarak bacak boyu gövdesine göre uzun elleri ayakları uzun göğüsleri kemikli popoları olmayan kadınlar siz aslında onları bembeyaz ten ve sarı saçlı oldukları için beğeniyorsunuz fizikleri için değil cidden fizikleri kötü. Latinler varken hele Brezilyalı kadınlar varken Ruslar baya sönük kalıyor.

• Ben beğenmem, erotizm olarak da rusların bir şeyini izlemem. Amerika kıstas ben de, Rus meraklısı erkeklere dediklerin doğru. :D

• Konuşma sonunda taraflardan kız olanı erkeğe telefon numarasını verir ( ilahi bakış açılı anlatıcı)
      Erkek - ne kadar güzel bir yazı tonun var
      Kız- gerçekten biliyorum sağ olmayasın
      Erkek - ay hoşt kezbaneus de turkey
      Kız- telim 534 345 12 xx
      Erkek- defin ol
      Hikaye sonunda erkegin kıza yaptığı büyüden dolayı kıs ölür ve defin edilir. Not Kızla çocuk bu hikayede evlenmezler

• Latin tabkide

0|0
    0|0
  • Genel olarak rus ama arada latinlerden guzel cikiyor.

0|0
    0|0
  • Karşılaştırma yaparken adil olmayı öğrenmelisin hocam.

0|0
    0|0
    • Neden birisi Victoria secret mankeni diğeri sıradan sokaktan bir kız her türlü latin anlamadın mı? Oraya adriananın fotoğrafınızda koymasını bilirdim ;)

• Oradaki kadınlardan birinin manken diğerinin ise herhangi biri olmasının hiçbir önemi yok. Kadınların unvanını değil de güzelliğini kıyaslayacaksak ona göre fotoğraf paylaşmalısın :)

• Savunma mekanizmaları anna freud okumanı tavsiye ederim anlamasan da olur zaten anlamazsın çünkü okumazsın seni pislik

0|0
    0|0
  • Latin Tabiki

0|0
    0|0
  • vasat bir rus..
    daha iyisiyle karşılaştırılabilir..

0|0
    0|0
  • Resme bakarak direk latin diyorum 😄

0|0
    0|0