Eşinizin çıplak fotoğraflarını sosyal ağlarda paylaşır mısınız?

Ünlü oyuncu Tatum eşinin resmini Instagram'dan paylaşmış. Güzel veya yakışıklı diye eşinize karşı sosyal ağlarda bu kadar rahat olur musunuz?

Güncellemeler:
...
? ...

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• toplum içinde bu tür insanlar var ne yazık kı. kendi yakınlarının resimlerini videoları koyanlar. çok büyük yanlış yapıyorlar. böyle bir şey dogru degil. illede yapmak istiyorlarsa resim sahibinden mutlaka izin almaları şart

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• batının pislikleri işte.!

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 134

• Ben sevgilimin giyinik haliyle bile boydan fotoğraf koymasına izin vermiyorum anasını satim

7|0
    0|1
  • Domuz ile diğer canlılar arasındaki en büyük fark kiskancliktir

1|1
    0|0
  • Düşünce biçimini veya evliliğe bakış açısını bilemem.

Ben, hiçbir alanda bunu pek normal görmüyorum. Şu eşini paylaşan çiftler varya fantazi biçiminde, onlardan farksız görünüyor gözüme bu kişi.

cut.

0|0
    0|0
  • Ulan biz hatunnun bacakları biyerleri gözükmesin diye blazer ceket felan giydiririz millet mahremiyet fotoğraflarını paylaşıyor o. O

5|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • tamam hatun çok seksi ve güzel olabilir Allah nazarlardan saklasında
    evli olduğum kadınımı pazarlayacak kadar güzel kardeşim olmadık yani insanda biraz namus haya olmalı
    gerçi bu kadın giyinsede onun için bişey değişmez diye düşünüyorum adamların mezhepleri geniş onlar için normal
    ama biz müslüman bir toplum olduğumuzdan bize ters düşer hadi bunu yaptık evli olduğumuz kadında bizim ağzımıza sıçar yani türk kadını abi her türlü şey beklenir öldürebilir bile :)

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet paylaşırdım. Altına da pezevengin önde gideni diye kendi cep numaramı yazardım. Allah, allah işe bak yaw!!!

3|0
    0|0
  • Soraya yı taşlamak filmindeki gibi kendimi taşlattırırım öyle bir adilik yaparsam.

1|0
    0|0
  • Asla kanks

1|0
    0|0
  • Hayır asla. O da paylaşamaz bikini ile bile olmaz

2|0
    0|0
  • eşimin fotosunu bile paylaşmam, kendi fotomu da paylaşmam. B. ktan püsürükten sosyal ağlara hayat tarihçemizi, özelimizi tüzelimizi dökecek değiliz

0|0
    0|0
  • Gavatlığa gel

2|1
    0|0
  • G. vat değilim, paylaşmam tabi ki!

1|0
    0|0
  • Bunlar yolunu kaybetmiş kişiler. Böyle bir saçmalığı normal insanlar yapmaz.

3|0
    0|0
  • Tabıkı normal falan Allahım ya saka gibi

0|0
    0|0
  • Onun demekki nefsi çok geniş daha ağır soylerdim de neyse eşimi herkese göstereceksem evlenmenin manası ne bunu yapan nefissiz birisidir. Kibarcasi

2|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Oha sjdjsjd
    O ne lan

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    114

Kızlar Ne Diyor 97

• Paylaşmam 🌺

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 bir an düşündüm de herhalde o telefonu kocamın k. çına sokardım 😂😂😂

2|2
    0|0
  • Valla ne koşulda olursa olsun yayınlamam. Bana ait olan benimdir ve sadece bana özeldir. Benimde onun gözünde aynı olmam gerekir.

1|0
    0|0
  • İnsanlar iyice sapıtmış.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Hayır o kadar gevşek değilim

0|0
    0|0
  • Ne kadar sacma birsey bu ne kadar rahat bir iliski yasiyorlarmis. Insan esine sevgilisine özel olmali bu ne -.- ...

0|2
    0|1
  • Jenna nin kendi hesabındaki bir çok fotoğrafı ile bu fotoğraf eşdeğer bacak arası ve göğüs uçlarını burada yorgan kapatıyor diğer yerlerde ise bikinisi veya iç çamaşırları. Bu fotoğrafı eşi çekiyor yaşayış tarzlarını göz önünde bulundurarak söylüyorum eşi burada bu kadın benim der ama bir kadın kendi fotoğrafını bir çok kişiye göstererek *tek başına çekindiği bir fotoğrafla * nasıl bir mesaj verebilir?

0|0
    0|0
  • Paylaşırım

0|0
    1|1
  • Hayir.
    Ama ondan da bana ne

0|0
    0|0
  • ben yapmam. eşim de yapamaz. ama bu hangi kültürde yetiştiğinle alakalı. amerikada ayıp bir şey değil bu. şimdi ona neden bunu yaptın diye dorsanız neden yapmiyim? eşimin güzelliğini herkese göstermek istedim. bunda ne var ki der.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki :)

0|0
    0|0
  • Asla!

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Ne gunlere kaldık

0|0
    0|0
  • kıskanırım.

0|0
    0|0
  • Ohaaa daha neler

0|0
    0|0
  • Instagrami yakarim 😐

0|1
    0|0
  • Yok artık bu kadar da medeni değilim ya :D

0|0
    0|0
  • Bizde de kızının veya sevgilisinin rol icabı 70 milyonun önünde başkasıyla opusurken izlemek var. Bunlara şaşırılmamalı artık

0|0
    0|0
    • ünlü işte normaleşiyor böyle işte gözümüz de

• aynen görmedigimiz yeri kalmıyor ki zaten kolunu yüzünü sırtını kalça ya kada rbide birde çıplak görünce insan normal kalşılıyor aynen katılıyorum işte her iki cins içinde geçerli bir durum bu

• Kızlar Devam
    77
Yükleniyor...