Kapat

Kore Dizileri izleyen var mı?

Son dönemde Türk dizilerinde de gizli veya açık uyarlamalarına şahit olduğumuz kore dizileri ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. Sizce bu adamları bu kadar başarılı kılan nedir?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken saraydaki mücevher, sarayın incisi, sarayın rüzgarı dizilerini izlemiştim. her gün trt1 de günde 1 bölüm veriliyordu 1 saat oda. hiç kaçırmadan izlerdim genelde azim ve başarı hikayeleri üstüne aşkı koymuşlar azda aksiyon güzel dizilerdi. bu adamları başarılı kılan senaryoları olabilir. türk dizilerine hiç takılmadım ama genelde ilk 5 bölümü izlesen dizinin sonunu tahmin edebilirsin çünkü hep aynı aşk aşk aşk :P

1|0
    0|0
    • The scholar who walks to night, moon lovers tarihi kore dizisi öneririm

• @irimialze ben diziye başlayınca hayatla bağlantım kopuyo ya alışmak istemiyorum :D eminim güzel dizilerdir. teşekkür ederim önerilerin için

En İyi Kız Görüşü

• ben başladım arkadaşın önerisiyle.. Secret Garden diye dizi tahminimden iyi oyunculukları çok doğal, aksanları çok sempatik

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• severim

1|0
    0|0
  • burdayım izliyorum

2|0
    0|0
  • Türk kore dizileri aynı saçmalıkta olduğu için, biri birini uygulamıyor istemsiz aynı derece saçmalıyolar sadece..

0|0
    0|0
    • bir kere izlesen bizim sacmaliklarla alakadar olmadigini anlarsin kore dizilerinin

• Bak korenin halkını çok severim.. Oldukça tatlı insanlardır avrupalılara göre çok daha severim... Oynadığım oyundada en iyi oyuncular Güney Koreliler az bilgi birikimne sahip değilim. Türk kore dostluğuda tüm uluslarca bilinir.. Ama realist olmanın faydası var.. Maalesef dostlarımız değil, düşmanlarımızın elinde ekonomi ve kültür sömürgesi...

• abartmiyorum demekki senin karsina cikmadiysa napabiliriz ama söyle düsün bizdeki oyuncular bile koreye gidip öďül aliyosa hatta yabanci sektörlerdeki oyuncularin koreye gidip ödül almasi korenin ufak bir yapida bir yer mi oldugunu gösterir sen hic burada düzenlenen sinema dizi ödüllerini yabancilara verildigini gördünmü bilmiyorum yiginla asya filmi izledim bu yüzden izlemeden hafife almak dogru degil cikmis bir ask dizisine baktin diye genelleme yapiyosun ne kadar dogru yaptigin bilemedim uzatmanin anlami yok dogrusu ayrica dünyaca yabanci filmleri bende izliyorum tabiki onlari kiyaslayamam onkarda muhtesem ama bizdeki dizilerle filmlerle onlari kiyaslaman cok abes kore sinemasini da yok sayamam bu da gercek

• bazı marjinaller izliyor işte TR dizilerinin 2000 li yıllardaki haline benziyor geri kalmışlık konusunda... bu sektör bir ABD'de bir de TR'de gelişmiştir gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • yokkkkkkk

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• var goblin ve the legend of the blue sea yı izliyorum koyu bir izleyiciyim yillardir 😄😄

3|0
    0|0
    • Korecannbsnsbsbnsjs

• Ben üniversite okuyorum bitsin hayırlısıyla direk evlencem 😂😂😂😂 Olmadı kankamla giderim

• hadi bakalim insallah 😊😊

• Çok sempatik ve başarılı buluyorum. Hem güldürüp hem ağlatıyorlar. Kaliteli yapımlar.

1|0
    0|0
  • Goblin, weightlifting fairy, the legends of the blue sea izliom şu an

3|0
    0|0
    • K2'dan sonra...

• Teşekkürler görüşler için. İster istemez Healer'ın buraya uyarlamasında Türk usulü bir meslek vs bulmak gerekiyor. Neyse bakacağız. Güzel haftalar!

• Let's Eat serisini Türk uyarlama yapabilirsiniz 😄😄😄😄 2. sezonuda var filmin. Ya da Reply 1997 Seo in guk un oynadığı 😂😂😂😂 Sizede güzel haftalar abla

• Ewet efsane prens cok guzel

1|0
    0|0
  • orjınal tekrara düsmyorlar bence

1|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • seviyor sevmiyor, rezalet

0|0
    0|0