Demi Lovato'ya Kızmakta Haksız mıyım?

Sen ki kariyeri boyunca bir kez bile playback yapmamış, sesinin gücü herkesçe bilinen;

Sen böyle anlamlı şarkılar ve klipler yapan;

Demi Lovato, sırf popülerliğini arttırmak ve daha çok satış yapmak için diğer şarkıcılar gibi soyunmayı seçtiğine inanamıyorum. Ben de seni sağlam karakterleri birisi sanmıştım. Neden kadınlar kendilerini kanıtlamak için bedenlerini ve güzelliklerini ortaya atmak zorunda? Kadınlar başka türlü ünlü olamıyor mu?

2|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Selena da ayni hepsi yapiyor iste

1|0
    0|0
    • Selena kariyerinin başından beri playback konser veren, şarkı yazmayıp satan alan, hit amaçlı çalışan birisi. Zaten asıl mesleği oyunculuk şarkıcılığı 2. iş olarak yapıyor. Ayrıca hiçbir zaman ben bedenimi kullanmam gibi iddialı laflar etmedi. Fakat Demi resmen kandırdı insanları.

Erkekler Ne Diyor 1

• Madonnanın ödül aldığı bir törende bununla ilgili bir konuşması var... izlemeyen izlesin... Kadın olmanın zor olduğu bu dünya da birde bu sektöre girince daha da zorlaşıyor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oncellikle sunu bilmen gerek, bu sarkicilarin imzaladigi kontratlar var. O şartlara uymak zorundalar, yoksa nasil bu kadar unlu olabilirler ki?

1|0
    0|0
    • Bunlar köle değil ki istediklerini yaparlar. Taylor Swift Demi'den bin kat başarılı o neden soyunmadı? Sia niye yapmadı? Kimse kimseyi zorla soyamaz.

• İşte Demi bu erkeklere çalışıyor şu an onların zevki için kendinden ödün verdi aşağılıklığı buradan geliyor.

• Böyle deyince daha da sinir oldum Demi'ye

Yükleniyor...