Kapat

Bir KATİL olsa bile YAKIŞIKLI diye takip eder miydiniz?

Jeremy Meeks: Onu ünlü yapan bir suclu olması ve katil dövmesi dövmesi var. Onu özel yapan yakışıklılığı. Instagramda sadece 50 fotosu oldugu halde 700 bin takipcisi var. Ve yakısıklı olmaktan baska hiçbir ozelligi yok. Modellik yapıyor su sıralar
Bir KATİL olsa bile YAKIŞIKLI diye takip eder miydiniz?

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güzellik bir olgudur, kişinin karakterine veya statüsüne göre değişmez.. Güzel bir adam, katilde olsa, teröristte olsa güzeldir.. Kötü bir insan olması, onun yüz güzelliğini yok etmediğinden, katilde olsa bir adama güzel deriz..

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yokk

1|0
    0|0
  • Abartılacak kadar yakışıklı değil yani normal insan işte gözleri mavi o kadar

1|0
    0|0
    • Kıskançlıgın luzümü yok cene yapısı goz yapısı teni herseyiyle erkek

• kara gözlülükle cirkinliğin bir alakası yok kardesim ilk kenini birileriyle kıyaslama

• Tamam peki bu adamı sevmiyorum hatta nefret ediyorum hatta hiç yakışıklı değil

Kızlar Ne Diyor 10

• ona dışını veren yaratıcı. ama yaptıklarını seçen kendisi, dünyada hıcmı yakısıklı kalmadı bunumu takıp edıcm be bu ınsan masum degıl belkıde bu ınsan bıle degıl işim olmaz hatta ınstagramda disslike olsaydı gider atardım CANI CEHENNEME

1|0
    0|0
    • böylesi pek yok instagramda acıkcası

• ee tamam ben bunun cevabını ılk cevabımda vermiştim zaten dış görünüş ona yaratıcının verdiği ama davranışlarını katil olup olmicagını kendisi seçiyo ve ben masum olmıyan bırını begenmedıgımı ve ne kadar ıtıcı oldugunu ılk cevabımda vermiştim zaten.
      bu benim çoğu genel halim

• Allah sevdiklerine sabır versin.

• şu an nasıl dışarıda katilse?

1|0
    0|0
  • carl johnson buuuuuuu

1|0
    0|0
  • Yüzüne bile tükürmem ne takip etcem

1|0
    0|0
  • vala Allah vergisi denen mevzu bu oluyo galiba 😬