Kapat

Rüzgar Erkoçlar'ın bile defalarca aldatıldığı bir dünyada aşkın dış görünüşe bakmadığını söyleyebilir miyiz?

Adriana Lima'nın bile aldatıldığı bir dünyaya Hatçe'ler ağlıyordu. Peki Rüzgar Erkoçlar bile defalarca aldatılmışsa Saffetler napsındı? Çok soruyoruz ya "iç güzellik mi, dış güzellik mi?" diye, Rüzgar Erkoçlar'ın genleri o kadar mikemmel ki; pembikken güzeldi, cinsiyet değiştirince best model of bilmem kaçların çoğundan yakışıklı oldu. O bile defalarca aldatılmışsa bu işte bir iş var. Bu bağlamda tartışmalara son noktayı koyup, iç güzellik diyebilir miyiz? Yoksa "Onlar bile aldatılıyorken bizi harcarlar, biz yalnız yaşamaya devam edelim?" mi diyelim?

4|1
78|41

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmak nedir lan istemiyorsan ayrıl sonra ne bok yiyorsan ye.
    İç, dış güzellikle alakası yok bunun. Şerefsizlik, karaktersizlikle alakası var

4|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ulaa kaç kez görcem bu soruyu : D cevaplayımda geçeyim

bu hala benim için kadın erkeklikle hiç alakası yok. konuya gelirsek miranda kerr de aldatıldı : D ben öyle eşim olsun böyle bir terbiyesizlik yapmazdım. açlıktan hep bunlar .. buldukça gözleri doymuyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 77

• Şimdi şöyleki bazı insanlar hiç aldatılmıyor belki doğru insanı buldukları için belkide yeterince önlem aldıkları için 😄 ama bu ünlüler ben ünlüyüm üstüne güzelim/yakışıklıyım benden daha iyisini mi bulacak kafasında olduğu için aldatılıyor büyük ihtimalle. Rüzgar zaten cinsiyet değiştirdiği için aldatılmış olabilir diye düşünüyorum her aldatmanın bir sebebi var bence ama keyif için aldatanda var yani güzellik yetmiyor hiçbir zaman güzellik bakınca etkilenmekten başka hiçbir işe yaramıyor çünkü yani güzel/yakışıklı bir insanla evleniyorsun ama bu insan sana hayatı zindan ediyor seni çok kısıtlıyor veya seni üzüyor belkide seni çok sıkıyor falan yani bu tür şeylerden de başkalarına yönelen insanlar yok değil bunun tiple bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum başta etkilenmek için tip önemli sadece sonrası karakter anlayış gerektiriyor yoksa zaten yürümüyor son olarakta onların aldatıldığı dünyada biz ne olacağız deyipte özgüveninizi zedelemeyin umarım aldatılmayız hiçbirimiz
    - Mutlu Günler 🙂

0|0
    1|0
  • Bile derken? Fazla büyütmüyor musunuz?
    Bir kız olarak hiç çekici bulmuyorum şahsen.

2|0
    0|0
  • Ben ünlüleri geçtim. 3çocukla olabildiğince bakımlı, kilosu boyu posu yerinde, güleç, çalışıp kariyer sahibi olma yolunda hızla ilerleyip bir taraftan da hem üniversitesinde okuyup, hemde açık öğretimde farklı bir bölümde okuyan, sosyal bir ablam aldatıldı.

0|0
    0|0
  • Ana bu o kız mı? ? Bu kız halindeyken de çok güzeldi. . şimdide taninmiyacak hale gelmiş açıkçası. . birde bunun sevgilileri var üstüne birde aldatiliyor😊 çok ilginç geldi😊😊

0|0
    0|0
  • Bile! Diyorsun ne alakası var, bunların evdeki hallerni bilmiyoruz ki, bikere zengin insanların aldatma olasılığı daha yüksektir. İstersen çirkin bir erkek veya kadın ol, eşin doğru bir insansa seni seviyorsa, karşılıklı sevgi saygı hoşgörü varsa, aldatılmazsın. Yani 'bile' dediğin çok saçma

1|0
    1|1
  • aldatanin cinsi yokdur farkedmez kadin erkek hakikaten seven insani aldatan erkek kadin serefsizin onde gideni kusura bakmayin aldatmak serefsizlik

0|0
    0|0
  • Kim aldatmış ki 😂😂

0|0
    0|0
  • Bir dönmenin aldatılması mı gündem?

1|1
    1|0
  • Adam harbi harbi best model of törkey falan olmuş ama şu sesine hala daha çözüm bulamamış. Az daha sesi için tedavi olması lazım.
    ama o bile aldatılıyorsa saffetler artık intihar etsin :D

0|0
    0|0
  • Neden birbirimize bunu yapıyoruz halbuki, değil mi? 😊

0|0
    0|0
  • Hala aşk diye bir şey var mı bence bu bile muamma olan bir soru.

0|0
    0|0
  • Insanlarin serefsizligi olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hey Allahım hareketlere bak kızdan geldiğini bilmesem hoşlanacam, sorun aldatan kişide ama bunun ne suçu var.

0|0
    0|0
  • Aldatilmis mi ya😕

0|0
    0|0
  • Onlar bile lafı saçma gözümüzde büyüttüğümüz kişiler insan sen ben gibi farkı yok

0|0
    0|0
  • Kızken diyor😂

0|0
    1|0
  • Ya bu kadın nasıl erkek oldu hayır oldu da nasıl yakışıklı oldu arkadaş güzel kadındı da zaten resime baktıkça aklıma emret komutanım dizisi geliyor şaka gibi ya😏🤔🙄

0|0
    0|0
  • Evlenme teklifine hazırlanmıyor muydu 😱

0|0
    0|0
  • Aşk asla dış görünüş değil

0|0
    0|0
  • Erkeklerde bu açlık olduğu sürece ne adriana ne hatçe ikisi de fark etmez uçkurlarına bu kadar düşkün olunmaz

0|0
    0|0
  • ''Bile'' ? Lütfen şu adamla uğraşmayı bırakın artık ya

0|0
    0|0
  • Demekki neymiş, aldatılmanın nedeni yokmuş

1|0
    0|0
  • bugünkü konuşmasını bende dinledim. aldatmak aldatılmak çok derin mevzular tek bir kalıba koyamazsın tiple ya da şunla bunla alakası vardır diyemezsin. Öyle insanlar varki bunu sırf heyecan olsun diye yapıyor kimiside hiç yapmam ben asla aldatmam derken kendisini o aldatırken buluyor. ben aldatılmam diyende ya yalan söylüyordur ya da haberi yoktur. ne diyebiliriz ki doğru zamanda doğru kişiyle doğru bir ilişki yaşamak dileğiyle :*

0|0
    0|0
  • Yalnız yasamaya devam diyelim. Evlilik dısinda hic bir iliskiye guvenmiyorum. Evliligide pek guven yok gerci bu donemde ama hic degilse seni aldatması ya da ayrilması okadar kolay olmaz. Daha güvenli

1|0
    0|0
  • Askla dis gorunusle filan alakasi yok. Zihniyetle alakali. Sadik kalmak aptalliktir diye sacma inanis var.

0|0
    0|0
  • Aşk dış görünüşle olacak iş değil ve bir çok insan buna ne kadar da saygı düdüğünü gösterse de her insan dış görünüşe bakar.

0|0
    0|0
  • Hahahahha

0|0
    0|0
  • Etraf şerefsiz kaynıyorsa suç güzellikte değil kişide...

1|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • rüzgar Erkoçlar kim ki aldatılmasın allah aşkına :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 40

• ilişkisi gerçek değildi ki zaten bence. bu aralar gündemde ben bunu hep ilişkisi ile görüyorum. hiç bir projede rol alamayınca sanırım bu şekilde gündeme gelip reklamını yapmaya çalışıyor bence. Kadın olup rol bulmak kolay iken erkek olup rol bulmak onun için zaten zor olacaktır. Bir de herkes görmek istemez şimdi ekranlarda belli sebeplerden. o yüzden kısaca inanmıyorum diyorum.

0|0
    0|0
  • bunu kimseyle paylaşma. tövbe et. bu sorduğun soruyu da yalnızca Allah bilir. Lütfen bir daha ki sefere bir kulun cevaplayabileceği tipten sorular sor. yaptığın şey yanlış bunun farkındasın. boş ver buralarda paylaşmana gerek yok. kendine sakla ve tövbe et.

0|0
    0|0
  • Erkek değil ne olursa olsun.
    Bir kadın tarafından aldatilmasi ise o kadınlara istediklerini veremediği içindir.
    Her şey tip değil.
    Cinsel anlamda çıktığı kızları tatmin edemez ise aldatilir.

Adria lima ise bir model ve parasını verene seve seve show yapar.
    Bu tür kişilikler zaten göstermelik ve show ilişkiler kurarlar tamamen kurgu ve camia olarak bu tür aldatilma boşanma sık olur.

0|1
    0|0
  • Bu kızı hiç sevmiyorum :/

0|1
    0|0
  • boşuna demiyoruz ikili ilişkilerin uzun sürme sırrı iyi bir naganigiden geçiyor. rüzgarın ç. ükü yok varsada sönük kızlar bir süre sonra boynuzluyor işte.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım olay şu bu rüzgar Erkoçlar denilen travestinin nasıl aldattığı erkek mi kız mı o bile belli değil 😄

0|0
    1|0
  • Soyleyemeyiz

0|0
    0|0
  • Sevgilisi erkek mi kız mı? Malum cinsiyet değiştirdiği için kimden hoşlandığını anlamak zor yani :D

1|0
    0|0
  • Haklısın moruk

0|0
    0|1
  • aldatılmanın dış görünüşle tam alakası yok yani doğru orantıda ama tam değil. ben 6lık yatakta harika bir kadını 8-9luk yatakta sıradan bir kadına tercih ederim 👍

0|0
    1|0
  • Rüzgar'ı bile mi :D

0|0
    0|0
  • bunlar hep aç gözlülükten oluyo

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru hahah

0|0
    0|0
  • Bikere asıl saçmalık bunun sevgilisinin olması

1|0
    1|0
    • haha😃aynen pams😛bunun var bizim niye yok lan şu an aglamk geldi içimden😭😭

• Demekki tip her şey değilmiş önemll olan zeka

0|0
    0|0
  • Sevişelim aldatilmayalim.

0|0
    0|0
  • Erkek aldatmaz. Doğasının gereğini yapar.

0|0
    3|1
    • Kadınlar da çok eşli...

• Ataerkil bir toplum öğretileriyle büyüdüğün için kabul edemeyeceksin ama öyleler. Bilime saçma kahvehane muhabbetlerinden daha fazla güvenmelisin bu konuda.

• @ruzgargnne Bilime güvenirim. Ot bakalım detayları

• Simdi bunu cuku mu var 😄

0|0
    0|0
  • kanka alakasi yok insanlar doyumsuz, karaktersiz, leş, pislik.

0|0
    0|0
  • La bunun ziki kalkmıyordur
    Herhalde boynuzu yer

0|0
    0|0
  • daha kaç aylık erkek o hangi ara aldatılmış o kadar.

0|0
    0|0
  • Limanin aldatildigi, rihannanin dovuldugu bir dunyada sana neler yapmazlarki keeezzbaaan

0|1
    2|0
  • söyleyemeyiz

0|0
    0|0
  • Ufff icim sisdi be🙄

0|0
    0|0
  • hayirr

0|0
    0|0
  • Rüzgar Erkoçlar tabi aldatılır çünkü o tro :))))

0|0
    1|0
  • Bu ciddi soru mu mk afgjjf

0|0
    0|1
  • olabilrrr

0|0
    0|0
  • Nasip Azizim Nasip.

1|0
    0|0
  • Haklısın