Kızlar, Ece Seçkin'in "erkekler benim gibi kızlar için çıldırıyor" sözü için ne düşünüyorsunuz?

Ece Seçkin “Boyum 1.55. Eleştirenler oluyor ama umrumda değil. Çünkü sahnede güzel göründüğümün farkındayım. Minyon kadınlar her zaman daha seksidir. Erkekler benim gibi kısalar için çıldırıyor” dedi.'
Şahsen ben bir erkek olarak Ece Seçkin için çıldırmıyorum aksine onu çok itici buluyorum.
http://www.gazetevatan.com/-erkekler-benim-gibiler-icin-cildiriyor--994613-magazin/
Kızlar, Ece Seçkin'in

Güncellemeler:
Güncel
...
. . . .

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir tipe ancak damacanaya hallenen karakterdeki erkekler çıldırır.
    Zaten bunun boyu da neredeyse damacana kadar :D

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 42

• Bu kızın yanından geçsem kendine yaptığı avuntusu biter gerçek hayata döner. Sırf boy postan yanımdan geçen bir sürü güzel bayanı görmüyor erkekler Türkiye boy ortalamasını baza alınca kendisinden her yerde olduğunu söylüyorum ve böyle kızlara oldum olası güvenmiyorum kısa boylu insanlar fenadır (istisnalar illaki vardır.)

1|1
    1|0
  • Bu kızın kendisinin bu kadar çok beğenildiğini sanmasına kimler sebep oldu merak ediyorum.

3|1
    0|1
    • Ben sebep olmadım valla
      Hiç sevmediğim ve bana çok itici gelen biri bu

• onun icin cildiranlar onun olsun mumkunse

0|1
    0|0
  • Asırı ıtıcı buluyorum

0|1
    0|1
  • Bu nasıl bir ego 😒

0|1
    0|0
  • Hafiften ünlenince ayrani kabarmis, kendini dev aynasinda görür olmus... fazla umursamamak lazim...

1|1
    0|0
  • Minyon kadınlar seksi, cüceler değil Ecem'in

2|1
    0|0
  • Keske erkekleri de açsaydin da çıldıranları Ece'nin üzerine atsaydik

1|1
    0|1
  • Benim için değilde benim gibi kısa boylu olanlar için çıldırıyo demiş doğru da demiş benimde boyum kısa olmasına rağmen türkler kısa boyluları daha seksi buluyolar

0|1
    0|0
  • Erkekler genel olarak kızlar için çıldırıyor zaten

4|1
    0|0
  • 1.75 olarak reddediyorum bu önergeyi

0|1
    0|0
  • yüzü çirkin bikere

1|1
    0|1
  • Aleyna tilki2 vakası

1|1
    0|0
  • Her zaman totosu yere yakın olandan uzak dur demişler 😉 Kızın boyundan büyük egosu var.

0|1
    0|0
    • Evet, atasözü bu "dötü yere yakından kork" denilir :D

• erkekler de cevaplasaydı ya neden kapatmışsın. belki de çıldıran başkaları vardı:)

0|1
    0|0
    • Bende bir erkeğim ama hiç çıldırmıyorum onun için.
      Aksine çok itici geliyor bana

• bence de bu kadın itici. erkekler benim gibi minyonları seviyor, demek istemiş galiba.

• Belkide...
      Ama şu var ki her erkek minyonlardan hoşlanmıyor

• Şu garıyı ne zaman gorsem sinirlerim tavan yapıyor.

1|1
    0|0
  • Egosunu sevsinler bari bir şeye benzese :D

1|1
    0|0
  • Dedigi cok yanlis.

0|1
    0|0
  • Erkekler bunun için mi çıldırıyomuş? Milletin onu gördüğüne dua etsin önce bu 😂

1|1
    0|0
  • Daha cildirilasi kadinlar bence :/

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...