Nedir bu dizilerden anladiginiz?

Ben dizi izlerken bunaliyorum
sebepi ne olabilir?
Bence zaman kayibi
Siz ne hissediyorsumuz dizi konusunda?
Hangi dizileri izlersiniz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha çok savaş, tarih, bilim kurgu dizileri ilgimi çeker. Çünkü savaş ve tarih dizileri insanın genel kültür ve bilgi seviyesini arttırır ve tarihi oşayları kafasında daha iyi canlandırmasına sebep olur. Bilim kurgu dizileri de insanların bilime daha çok ilgi duymasını sağlar. Yabancı dizilerden en çok sevip izlediğim Spartaküs, Vikingler, Tudors, Pacific, Flasforward, Heroes
    Türk dizilerinden de Elveda Rumeli, Kurşun Yarası, Karayılan dizileridir. Bu diziler izlenmesi gereken en kaliteli dizilerden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben gecen ay yugioha basladim bir kaç gun once bitirdim 224 bölüm. Saçma dizilerden bin kat daha guzeldi

1|0
    0|0
  • Günün yorucugu ve stresinden dolayı rahatlamak ve kafa dagıtmak için 40-50 dklık yabancı diziler izlenilebilir 1 ya da 2 bölüm. Tabii asırı yogun her dksı degerli insanlar için bu bile zaman kaybıdır

1|0
    0|0
  • Valla hiç izlemem

1|0
    0|0
  • İzlediğin diziye bağlı

1|0
    0|0
  • Türk dizileri için sana katılmakla beraber yabancı dizilerin birkaçını izliyor olmam gerçeği mevcuttur.

1|0
    0|0
  • yabancı dizi izle çok keyifli

1|0
    0|0
  • İzlememm

1|0
    0|0
  • Bence de onun yerine sinemaya gidin 😂😎

1|0
    0|0
  • daha çok mafya tarzı. dizeleri izlerim. belgesellerde güzel ama işte sureklide belgesel izlenmiyo

1|0
    0|0
  • Cidden nedir bu diziler. Belgeseller, kitaplar, dergiler durunca dizi nedir ki?

1|0
    0|0
  • Bu siteden buyuk zamn kaybimi var

1|0
    0|0
  • yanlış dizi seçimi diyorum ben

1|0
    0|0
  • olmayan bir hayatı varmış gibi gösteren saçma sapan bişey işte..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Normalde pek dizi izlemem ama Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum'u izlemeden yapamıyorum bağımlılık gibi :D

1|0
    0|0
  • Türk filmleri cok uzun ve bunaltıcı olabiliyor bazen. Senaryodan kaynaklanıyordur. Yabancı dizi ilze veya sevmezsen hiç izleme. izlemek zorunda değilsin sonucta :)

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Vatanım sensin ve poyraz karayel'den başka dizi izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Bende dizi film izlemeyi sevmem hemen sıkılırım. Bir tek yarışma programlarını izleyince sıkılmıyorum. Arkadaşlarım bana çok şaşırıyor herkesin izlediği filmi ben izlemedim çok popüper olan filmleri felan hiç izlemedim. Nedenini bende bilmiyorum. Mesela annemler leptoptan film açar izlerdi ben izlemezdim telefonda takılırdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...