Kapat

Kurtlar vadisi pusu yeni sezon sizce devam eder mi? Bitti mi yoksa?

Sürekli izlenme rekorları kıran her zaman reyting üst sıralarında yer alan kurtlar vadisi pusu uzun süredir başlamadı sizce sebebi nedir? yeniden devam edecek mi dersiniz? benim gibi merakla bekleyen ve bian önce başlamasını isteyen varmı? Kurtlar vadisi pusu yeni sezon sizce devam eder mi? Bitti mi yoksa??

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• 13 yıldır izlerim vadiyi ama memati öldükten sonra tadı kaçtı. Eski bölümler daha iyiydi çakır laz ziya falan onlar başkaydı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye nin gerçekten gerçeklerini anlatan tek dizi haberlerden çok kurtlar vadisi pusu nun senaryolarına inanıyorum umarım en yakın zamanda başlar özledik artık...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• edebilir öyle duydum

0|1
    0|0
  • Artık bitsin ben ilk iki sezon izledim ondan sonra izlemedim. Baymaya başladı. Bir dizi en fazla iki sezon oynamalı ondan sonra final yapılmalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bitsin artık çocuktum başladığında şimdi yaşlandım hala var😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslında son yıllarda biraz kendini bozsada benimde sevdiğim diziler arasındadır. Zaman zaman böyle duraksamalar ekranda olmadıkalrı olmuştur ama hepsinde belli bir şekilde ekranlara geri döndüler. Eğerki siyasi bir olay yoksa bence ekranlara yeniden dönecektir.

0|0
    0|0
  • bitti anlaşamadılar kimseyle

0|1
    0|0
  • Kanka memati Abdülhey falan gittikten sonra benim için KVP bitti

0|1
    0|0
  • soruşturma açılmıştı ne oldu bimiyom sanaryo değişkliğine gidiliyor sanırım devam edecek diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • bitsin artık baydı

0|0
    0|0
  • vadi bitti seneye kadar yok seneye mechul

0|0
    0|0
  • etmezse ciğerimiz kurusun

0|1
    0|0
Yükleniyor...