Kapat

Barbaros şansal iğrenç laflarından sonra Türkiyeye getirildi havaalanında halk linç edecekti helal siz ne düşünüyorsnuz?

Barbaros şansalın Türkiye Cumhuriyetine hakareti sonrası kıbrıs onu Türkiyeye gönderdi! Halk onu çok güzel karşıladı 😄 Pozisyon deneyeceklerdi ama şimdilik izin vermediler Türk erkeklerine helal olsun👏🏻👏🏻 Adamsınız👏🏻 o twitleri ben atmadım diyormuş şimdide! Korkudan tabii yemedi!!Barbaros şansal iğrenç laflarından sonra Türkiyeye getirildi havaalanında halk linç edecekti helal siz ne düşünüyorsnuz?

1|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın suçunu sokakta kesecek kadar barbar mıyız?
    Bahsettiğiniz kişiyi tanımıyorum. Ne dediğini de bilmiyorum. O yüzden suçu hakkında konuşamam fakat suçu her ne olursa olsun bizler kendimizi cellat olarak mı görmeliyiz? "Yapmış işte i.." diyerekten saldıracaksak bunları dile getirenlerden ne farkımız kalır ki?
    Lütfen bundan zevk almayın. Hatta yaptığınız yanlışı anlamaya çalışmalısınız. Hepimiz kendi adaletimizi kendimiz sağlamaya kalkarsak ne olur bu ülkenin hali? O zaman polise, savcıya, hakime neden ihtiyacımız var ki?

Bizler bir karar vermeliyiz.
    Öfkeyle hareket eden, içgüdülerine yenik düşen ve medeniyetten uzak barbarlar mı olacağız yoksa adaleti doğru şekilde dağıtmaya çalışan çağdaş insanlar gibi mi davranacağız?

Umarım bunları anlarsınız.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Uçaktada rahat durmamış. Türk halkı öyle kimseyi durup dururken dövmez. Şiddete karşıyız ama bu adam dövülür.

1|0
    0|1
  • Ah ulan ercan havaalanindan 3-4 gün önce geldim, denk geleydim şu mk hainine

1|0
    0|1
  • Lağım patladı :D

1|0
    0|0
  • Ya salak slak konuşma canım. O kadar milletin havaalanına girmesi yasak. Linç edemezsin yargıya taşırsın orda gereken cezayı alır. Milleti geriyorlar hangi devirdeyiz ya. Sen git önce o kadar ölen şehitlerimizin sebebini bul ve git onu linç et mal mal konuşmayın gerizekalılar.

0|1
    1|1
  • Bişey derdim de neyse kalsın

Selam yolluyorum ona..

1|0
    0|1
  • G. tunu Zor Kurtardı Ibnecik

2|0
    0|1
  • Boğulur artık 😄

1|0
    0|1
  • yobazlar saldırmış yine. adam yalan mı söyledi. reina saldırısına alkış tutup, noel babanın kafasına silah dayayan zihniyet işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi bokunda boğarlar artık 😂😂

1|0
    0|1
  • Ülkeyi bu hale getirenleri sarayda beslerken eleştirenleri linç ettiğiniz sürece şehitlere üzülüşünüzü falan samimi bulamayacağım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...