Kapat

Nostalji cizgi film :) ?

Arkadaşlar, 80 ler sonu 90 lar başı falan bir çizgi film tanıtımı vardı. Gerçi tam olarak hatırlamıyorum, onu izlediğimde cizgi filmler bitecek birazdan izlenimi verirdi bana sanki. Babamla izlerdik
:) ya trt yahut star1 falan sanırım.
Detaya gelince, bir perde arkasinda dans eden looney karakterleri vardı :) elleriyle hint ezgisi gibi gecerlerdi. Perdeden çıktıkça herbirinin sulietinin farklı oldugunu görürdük. Hatirlayan var mı? Arıyorum bulamıyorum. Az gittik uz gittik bile buldum ama onu bulamadım :) pek bir nostaljik takılır oldum. Yaşlaniyorum sanırım :/

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Hale'n temel reis ve kedi fareyi nette açıp izliyorum. Onları izlerken çocukluğum film Şeridi gibi geçiyor gözümün önünde

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Perde kapanırdı bitti sanıp yıkılırdım ama bitmeyip başkası başlardı için pırpır ederdi. Cumartesi çizgi film şov olurdu hafta arası akşamları atom karınca ve heman olurdu. sabhları varyemez amca tom ve jerry bugs bunny hey gidi günler:/

1|0
    0|0
    • Şimdikiler çizgi film izlediklerini sanıyorlar.. Biz o şanslı son çocuklardik galiba

• Evet çok şanslıydık her konuda mükemmel yıllardı herşeyiyle. Şimdikiler yıllarca pepe calliomudur nedir onları izlediler misketin ne olduğunu bilmeyen çocuk çoktur

• O herhangi bir çizgi filme ait değilde hani çizgi film kuşağı der gibi bir şeydi sanırım.. belki de sevimli kahramanlardi, amimsiyorum oyle birsey

1|0
    0|0
  • Yumurcak tvde Arthur corneil bernie vardi arkadasim maymun vardi doug vardi kids next door vardi hey gidi :^/

0|0
    0|0
  • hatırladım ördek olduklarını hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • pink panter

0|0
    0|0
  • Anime felan izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0