Kapat

Biraz da güzel bombalardan konuşalım Kısmetse Olur'un Eser'i Survivordaymış! Sizin favoriniz kim olacak?

Üzücü bir haberle yılı karşıladık ama biraz da güzel şeyler konuşalım. Bir zamanlar çok ses getiren Kısmetse Olur'un olay yarışmacısı Eser West Survivorda! Sizce kazanır mı? Sizin favoriniz kim?
Biraz da güzel bombalardan konuşalım Kısmetse Olur'un Eser West'i Survivordaymış 🌺🌺🌺 ?
#NazorellaSchulz 🌺🌺🌺

0|0
18|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Artik biktik ajanslardan topladiklari adamlari gonulli diye yutturmalarindan. Abimin yakin arkadasi Şu an kismetse olurda sirf magazasini tanitmak icin gitti ego tavan ama bir o kadar ozguvensiz bir insan. Niyeti asla evlenmek degil. Herkeste mal gibi onlarin iliskisini izlesin fan sayfalari acsin. Bu sene survivor da tv bile acmiycam. Oraya girmeyi hakeden kisi S. Ercuman di. Furkan kizilay da iyi. Hepsi sporcu olmamali yani. Fakat digerleri unlu falan degil. Getirselerdi boks sampiyonumuzu? Kenan sofuogluna bile israr etseler kabul ederdi. Ama onlarin amac mal kisilerle reytjng. Nefret ediyorum eserden.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 17

• Gonulluyum ama sahika ercumen varmış bea işleri zorrr

2|0
    0|0
  • Bu kismetse olurda aylarca bir kosede depresyonlu depresyonlu oturmadi mi? Adada ne yapacak dayanamaz bence ağlar durur

2|0
    0|0
  • Çok seviyordum bu adamı. Doğal rahat biri. Umarım kazanır. 🙈

1|0
    0|0
  • Bu sinirle sanmıyorum kazanamaz😀

1|0
    0|0
  • boksör varmış o

1|0
    0|0
  • Oha iyiymiş

1|0
    0|0
  • Eserle cansel evlendi mi 😂ben onu merak ediyorum. birinci olurlar diye bekliyordum kim birinci oldu.

0|0
    0|0
  • Bir o eksikti.

1|0
    0|0
  • Eser de nerden ünlü olacağını bilemedi 😒

1|0
    0|0
  • Saçma bir haber, beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Survivor izlemiyorum goddamnit :D