Yakından gördüğün konuştuğun ünlü biri var mı? Varsa kimdir?

Benim Rıdvan Dilmen dışında yok 😀

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir çok ünlüyü gördüm bazılarıyla konuştum ve şu an yazmaya üşendim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Çalıştığım radyoya ragga oktay gelmişti (turkcell reklamındaki cello)
    Bir de cengiz imren gelmişti ama o gıcığı ünlüden saymıyorum..
    Kamera çekimini yaptığım iki davete mustafa sarıgül, bir davete de nejat alp geldi..
    Valla daha birçok ünlüyle sağda solda karşılaştım ama isimleri aklıma gelmiyor..
    Etilerde leventte falan ünlüler kum gibi zaten.. Bize yakın olduğu için çok rastladım..

0|0
    0|0
  • Dekoratif ayna üretimi yapıyorum. Orhan gencebay ile çalışmıştım. Evinin ayna işlerini bana verdiler. Daha sonra hababam sınıfından hayta ismail var. Bir kaç tanede ünlü inşaat firması sahibine bilindik markaların sahibi TV'lerde gördüğünüz yüzler.

0|0
    0|0
  • soyliyecem ama sesli gulmeyin sezen aksu nun konseri wardi en onlerdeydim burnu burnumdaydi çıktı canlı bekliyordum bu playback yaptı bende yüksek bir sesle playboyy yapma dedim kadın koptu gülmekten 😂😂😂playback diyecegime

1|0
    0|0
    • bir günde bit pazarindayim bir abi ile kapıda karşılaştık kısa boylu 1.60 Boylarından Kenan ışikmi dedim kendi kendime konuşmadık sonra asansöre bindim oda bindi kenan ışığa ne çok benziyosunuz dedim oda Ewet çoook dedi güldü

• Haha😀 çok ilginç

• Yaa kenan ışığın neyse de sezen ablada Playboy yapma dediğimde rezil olmustum 😂😂😂😂

• Gazete ve televizyonda staj yapmıştım. Çok var :)

0|0
    0|0
  • valla bebeğim yok ama sen olsan keşke her zerremde sen olsan benim olsan kadınım olsan seninle doya doya sevişsemmmmmmm

0|0
    2|0
  • BARIŞ MANÇO SÜMER TİLMAÇ ZEKİ MÜREN TECAVÜZCÜ COŞKUN SEGEN YALÇIN FAYYAZ UÇAR METİN TEKİN ERKİN KORAY

0|0
    0|0
  • Hangisini sayayım 12 yıl çekim işlerinde çalıştım

0|0
    0|0
  • İstesem Brad Pitt ile de görüşme şansım vardı da, erindim 😄

0|0
    0|0
  • Yılmaz erdoğanın köyceğizde ekşi elmalar film çekimindeydim , güldür güldür show ekibi , ersin korkut , cem yılmaz filan vardı da konuşmadım :)

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi ile konuşmadım ama en son Bebek Starbucks'ta Gizem Karaca'yı görmüştüm.

0|0
    0|0
  • Kahraman tazeoglu demet akalin ibrahim erkal ebru yasar bu kadar

0|0
    0|0
  • birine nerdeyse omuz atacaktım sayılır mı? :D

0|0
    0|0
    • heh tamam o zaman dik dik bakmıştım adama nerdeyse omuz atacaktım nerden tanıyom lea ben bunu diye ama yanına gelince adamın omzuna kadar anca geldiğimi farkedip vazgeçmiştim sonradan hatırladım nerden tanıdığımı meğer adam oyuncuymuş:D

• Muhteşem yuzyılın başrol oyuncuları ve set ekibi benim ortaköydeki restoranta gelmişlerdi balık yemeye onlara denk gelmiştim baya sohbet etmiştik bide gökhan güneyle ortaklık yapmıştım onunla beraberken çok kişiyle tanışmıştım

0|0
    0|0
  • Halit Akçatepe, Kemal Sunal, Tarık Akan, Tülih Şahin, Ebru Şallı. Daha sayarım da yoruldum. :D

0|1
    0|0
  • Yok hanımefendi

0|0
    0|0
  • Mehmet Aslantuğ Pascal Nouma komşumdu

0|0
    0|0
  • Umut kaya var !!

0|0
    0|0
  • benimle konuşanlar çok şanslı desene

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır, yok

0|0
    0|0
  • hayır, yok.

0|0
    0|0
  • Medcezir 1. bölümde İstanbul Beykoz Hidiv Kasrı sarayında seti görmüştüm. Tekrar aynı yerde arka sokaklarda oynayan rıza babayı görmüştüm. 2012 gibi de Ali Atay'ı görmüştüm. Tarihi ne zaman hatırlamıyorum ama Adanalı dizisinde İstanbul Beykoz kavacıkta Maraz Ali ve Yavuz'u seti görmüştüm. Trafik polisi oldukları bölüm. O yerin az aşağısında zaten benim evim vardı

0|0
    0|0
  • Siyasetçi var olar mi 😃

0|0
    0|0
  • Alişan, İsmail Filiz, İzzet Yıldızhan😊

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Kendim kadar populerini görmedim 😎