Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz? Bu durum hakkında düşünceleriniz neler?

Arda'yla yaşadığı aşk sonrası kabuğuna çekilen Aslıhan Doğan, Instagram'dan manidar bir paylaşımda bulunduğu ve bu paylaşımın çok beğeni aldığı magazin haberlerin de gündem de yer aldı. Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.
Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz? Bu durum hakkında düşünceleriniz neler? MASALLAR MUTLU SONLA, EFSANELER KAVUŞAMAKLA BİTER

"Bir şarkın olsun. Senin olsun. Hayatına her giren insana "bu benim şarkım bak" diye dinlet.
Tek bir parfümün olsun. Özdeşleşmek iyidir. Öyle bir sana ait olsun ki, bir yabancıda bile duysa "acaba burda mi" diye kokuyu duyanın gözü seni arasın..

Bir tane en yakın arkadaşın olsun. Sadece kötü günde değil, iyi günde de aradığın ilk kişi olsun. Herkes gittiğinde "şanssızlığınıza" biraz gülün, biraz ağlayın..

Bir tane çok büyük aşkın olsun. Rakıya bahane olsun. Bir dönem çok sevmiş ol, bir dönem nefret etmiş. Her şey küllendikten sonra tebessümle hatırla.. Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.." şeklinde Meriç Keski'nin "Bir kaç tavsiyem var" yazısını paylaştığı haberler de söylüyor.
Yazının aslında devamı var. Ama çok uzun olduğundan yer veremiyorum. Isterseniz sayfasında bulabilirsiniz. Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok örneğin:
    Alttan aldık yeteri kadar, bundan sonra herkes ederi kadar!
    Anlatmaya kalksam uzun sürer, anlamaya kalkma aklın gider.
    Arkamdan konuşup beste yapacağına, yüzüme konuş da düet yapalım.
    Bilmiyorlar ki yönetmen biziz, istediğimize rol istediğimize yol veririz.
    Bu aşkı ikiye bölersek, sana eyvah düşer, bana eyvallah!
    Hayatta geri vites yok ki, fren olsun. Sadece ortama girerken gaz kesmeden vites düşür ki; viraj da şeklin olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok duygusal guzel bir yaziymis. Acikcasi bu kadar dolu bir kadini kaybeden insana uzuldum.

Ben genelde siler engellerim boyle seyler yapmam.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Hayir bulunmam

0|0
    0|0
  • Ben polemiğe girmem engeller geçerim.

0|0
    0|0
  • Gerek duymam.

0|0
    0|0
  • Geçtim bu ergen atarlarindan.

0|0
    0|0
  • Messenger zamani yapardik

0|0
    0|0
  • Bulunmam kanks

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bulunmam :D

0|0
    0|0
  • Efsanaler de kırılır bir gül görer hiç gitmek istemez oradan ama dal kırıldı bile arda sen yine futbola bak önümüz kış :D

0|0
    0|0
  • Eski eskide kalır bitmiş olan bişey bitmiştir
    Ben önüme bakarım eskiyi anmak ne alaka anacaksam ya da anacaksak neden bitmiş bitmişse herşey bitmiştir görüşmeye konuşmaya gerek yoktur

0|0
    0|0
  • Ahahha çok üstüme gelinirse evet.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Ulan iyi ki benim sevgilim değil. Bu ne nan kamyon arkası yazıları gibi..

1|0
    0|0
  • Gidip suratına söylerim.

0|0
    0|0
  • Ugrasmam hayatıma bakarım. Gecmisle isim yok.

0|0
    0|0
  • Arda'nın ya da başka bir ünlü diye tabir edilen bir şahsiyetin özel hayatı niye bu kadar insanların ilgisini çeker halen anlamış değilim glb ölene kadarda anlamıycam soruna gelirsek gönderme ile isim olmaz biten bitmiştir Birşey söylüceksem yüzüne söylerim Zaten manidar lı konuşmalar ancak seni alçaltır yüceltmez

0|0
    0|0
  • Hayır, ergenlikten çıkalı yıllar oldu

0|0
    0|0
  • Bunca uzun yazılmış uğraşılmış resimli falan filan eklenmiş soruya gelip de ben başta olmak üzere tek kelimeyle "Tarzım değil" yazınca soruyu soranın bir kulak çınlatması şart

0|0
    0|0
  • bulunmam

0|0
    0|0
  • KizlarSoruyor bana facebook unutturdu artık favorim bu site facebook u bıraktım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 66

• Bulunmam umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • bulunmam, bulunmadımda

0|0
    0|0
  • Evet, paylaşıyoruz. Bunu yapmaktan zevk bile alıyorum. Şu 3 günlük dünyadaki bana haz veren nadir eylemlerden biridir.. sjsga

0|0
    0|0
  • İşim yok bir de onu düşüneceğim.

0|0
    0|0
  • bulunurdum. sosyal medyada olmasa nerden laf sokucaz zaten

0|0
    0|0
  • Öyle saçmalıklarla uğraşamam 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben bulunmaz ve umursamazdim

0|0
    0|0
  • Hayir kesinlikle paylaşmam. Saçmalığın daniskası

0|0
    0|0
  • Çok utanç verici böyle laf sokmalar, sözde anlamlı yazılar... 😷 İnsanı hasta ediyor.

0|0
    0|0
  • Bulunurum slsllslsls çünkü stalk yapıyorsa hem düşündün bana. Mı diye hemde cevabını alsın dkdksksk

0|0
    0|0
  • O değilde söze bayıldım 👍

0|0
    0|0
  • Vala 7 ay oldu ayrılalı ben hala yapıyorum onu

1|0
    0|0
  • Umursamamak en güzeli
    Saçma buluyorum bu tür şeyleri

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • hayır bulunmam

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmazdım ben ya.

0|0
    0|0
  • Hayır işim olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir. Bu hala aklinin onda takilip kaldiginin göstergesidir ki bu hareketle kücülürsün karsi tarafa karsi.

0|0
    0|0
  • Yaptım ama saçma.

0|0
    0|0
  • saçmalamis severek ayrıldık diyor ama adam sevmiyor ki gözü dışarda yazmadığı kiz kalmamış

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    46
Yükleniyor...