Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz? Bu durum hakkında düşünceleriniz neler?

Arda'yla yaşadığı aşk sonrası kabuğuna çekilen Aslıhan Doğan, Instagram'dan manidar bir paylaşımda bulunduğu ve bu paylaşımın çok beğeni aldığı magazin haberlerin de gündem de yer aldı. Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.
Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz? Bu durum hakkında düşünceleriniz neler? MASALLAR MUTLU SONLA, EFSANELER KAVUŞAMAKLA BİTER

"Bir şarkın olsun. Senin olsun. Hayatına her giren insana "bu benim şarkım bak" diye dinlet.
Tek bir parfümün olsun. Özdeşleşmek iyidir. Öyle bir sana ait olsun ki, bir yabancıda bile duysa "acaba burda mi" diye kokuyu duyanın gözü seni arasın..

Bir tane en yakın arkadaşın olsun. Sadece kötü günde değil, iyi günde de aradığın ilk kişi olsun. Herkes gittiğinde "şanssızlığınıza" biraz gülün, biraz ağlayın..

Bir tane çok büyük aşkın olsun. Rakıya bahane olsun. Bir dönem çok sevmiş ol, bir dönem nefret etmiş. Her şey küllendikten sonra tebessümle hatırla.. Unutma masallar mutlu sonla, efsaneler kavuşamamakla biter.." şeklinde Meriç Keski'nin "Bir kaç tavsiyem var" yazısını paylaştığı haberler de söylüyor.
Yazının aslında devamı var. Ama çok uzun olduğundan yer veremiyorum. Isterseniz sayfasında bulabilirsiniz. Eski sevgilinize sosyal medya üzerinden manidarlı paylaşımda bulunur muydunuz?0|0

Erkekler Ne Diyor 44

Kızlar Ne Diyor 66

Yükleniyor...