Ben Zeynep Beşerler, #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde bana sormak istediğiniz sorularınızı alabilir miyim?

Facebook'ta Canlı yayında, takip edebilirsiniz.

Merhaba KizlarSoruyor,
Acısıyla tatlısıyla, zorluğuyla, güzelliğiyle bir yılı daha geride bırakırken 2016'nın bu son günlerinde sizlerle birlikte olabilmek çok güzel.
Bugün, yani 30 Aralık Cuma saat 16.00-18.00 arası #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerden gelen sorulara bir oyuncu, bir eş ve bir anne olarak elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım.

Yarın görüşmek üzere, sevgiler...
https://www.instagram.com/zeynepbeserler/?hl=en
https://twitter.com/zeynep5erler?lang=en
https://www.facebook.com/Official.ZeynepBeserler/

Güncellemeler:
Facebook sayfamızda canlı yayındaydık.
www.facebook.com/.../
Sizlerle burada olmak çok keyifliydi. Çok teşekkürler. 2017'nin size sağlık, huzur ve güzelliklerle gelmesini diliyorum. Hepinizi çok öpüyorum.

22|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 163

• Merhaba, hoş geldiniz.

Annelik ve oyunculuk, bir arada gidiyor mu gerçekten? Bu dengeyi nasıl sağlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep hanım, hoşgeldiniz.

Takip ettiğiniz dizi ya da televizyon programları var mı? Yerli yabancı fark etmez. Ayrıca oyunculuk olarak bir idolünüz var mı?

Ayrıca çalışmaktan en keyif aldığınız rol arkadaşınız kimdi?

Şimdiden teşekkürler..😊

0|0
    0|0
  • En son ne zaman gazoz içtiniz :) <3 ?

12|3
    0|0
  • Arka sokaklar dizisinde rol aldınız. Dizi neden gerçeklikten çok uzakta diye sorguladınız mi hiç? Birebir gerçek gibi olmasını beklemiyoruz ama çok olağan ustu olaylar yaşandı dizide

1|3
    0|0
  • Merhaba Zeynep Hanım, Hoş geldiniz.

Benim sorum kendi ilgi alanım, gündem ile ilgili olacak; Rabbim'in sabır kapılarının en çok açmasına muhtaç olduğumuz bu günlerde ülke olarak çok kan kaybettik. Kaç annenin yüreğine ateş düştü, kaç ocak söndürdüler. Siz böylesine kötü 2016 siyaseti hakkında ne düşünüyorsunuz?

2|0
    0|0
  • 3|1
    0|0
  • Oyunculuk için yeterli olduğunuzu düşündüren neydi de sektöre girdin. Eli yüzü düzgün olmak kadın olarak beğenilmek yetiyor mu?

Kendi sözlerinle aslıda bilinen cevabı ekleyerek sormalı belki de;
    " İstanbul'a üniversite eğitimim için gelmiştim. Bir arkadaşımın vasıtasıyla Sinan Çetin ile tanıştım. Çetin bana 'Bir reklam filmi var, tam senlik' dedikten sonra bu camianın içine girdim."

Şans ve bir tanışma! eseri bu sektörde olmak ve para kazanıp ünlü "sanatçı" olmak yeterince mutlu ediyor mu seni?

Eğitim alıp emek veren bir şeyler olmaya çalışanlara destek vermeye çalışıyor musun? Yoksa sadece paçamı kurtardım bana ne diye mi düşünüyorsun?

Özel bir sorum daha olacak. KS kullanıcılarından 18-20 yaşlardaki genç kızların daha kadınlıklarını hissetmeden bebek doğurmak anne olmak da nedir. 9 ay onu mu taşıycam. Acısı şuyu buyu ben öyle "hata" yapmam. gibi konuşmalarına bir anne olarak cevabın ne olurdu.

#ÜnlülerCevaplıyor Muhtemelen o saatte ben burada olmam umarım birileri benzer sorular sorar sen de cevaplayabilirsin. @ZeynepBeşerler

İyi bir anne olarak yeni yılda tüm ailenle ve sevdiklerinle mutlu umut huzur dolu güzel günler yaşaman dileğiyle.

1|0
    0|0
  • Adamlar niye tam bir pislik çıkıyordu hep merak etmişizdir 😂😂
    Bana da rol neyim bulsana ablam ya 😋

3|1
    0|1
  • Siz de hemen herkes gibi "evsiz, yurtsuz, üstsüz, başsız, aç, yoksul" insanları gördüğünüzde "bozuk" paranızla "ucuz" "vicdan rahatlaması" mı satın alıyorsunuz?
    Yoksa bu durumu gerçekten ve kökünden değiştirecek akılcı vicdanlı bir amaç için mücadele mi ediyorsunuz?
    Dünya'ya sihirli değnek değmeyeceğine göre yoksulluğu yok etmenin yolu size göre nedir?
    Son sorum herkese, bir oyuncunun böyle sorulara cevap vermemesinin bizi şaşırtmaması sanat camiasının duyarsızlığının yozlaşmışlığının kanıtı mıdır?

1|2
    1|0
  • Merhaba Zeynep Hanım sitemize hoş geldiniz.
    Annem sizin hakkınızda hep ne kadar sempatik bir kız diye bahseder:) Arka Sokaklarda oynadıgınız dönem bölümleri kaçırmıyordu.
    Peki dönüp baktığınızda oynadığınız hangi rolden keyif aldınız.
    Ülkemizdeki dizi sürelerinin uzunluğu siz oyuncuları nasıl etkiliyor. Dizi süreleri daha kısa olsa yapılan işin kalitesi size göre daha yüksek olmaz mı?

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim, annenin ellerinden öperim.
      Yani haftada 60 dk dizi çekmekle, 120 dk çekmek arasında muhakkak kalite farkı olur. Oyuncular da haftada 7/24 yerine daha huzurlu çalışırlar.

• Cevap için teşekkür ederim annemde sizin gözlerinizden öpüyormuş cevabı kendisine okudum :)

• @ZeynepBeşerler öncelikle hoş geldiniz :). Yeni yılınızı da şimdiden kutluyorum.

Bir kaç sorum var sizlere sırasıyla paylaşıyorum :).
    1. İsminizi Google da aratır mısınız?
    2. Eğitim hayatınızı galiba yarıda kestiniz pişman mısınız?
    3. Size hala Zeynel diyen oluyor mu? :)

0|0
    0|0
    • 1- İsmimi googleda aratmak hiç aklıma gelmemişti :)
      2- Yarıda kestim ama gerçekten bitirseydim iyiydi ama çok da pişman değilim.
      3- Annem aralarda söylüyor hala ve bir de çocukluk arkadaşım var o diyor. Evet var hala öyle çağıran var.

• Cevaplar için çok teşekkürler :)👍. Çok uzun yıllar ekranlarimizda olursunuz umarım :).

• ''aaa arka sokaklarda oynayan kız'' cümlesiyle hatırlanmaktan korkuyor musunuz?

2|2
    0|1
  • Bundan bir kaç ay önce sizinle nişantaşında karşılaşmıştık ve ben naber zeynep diye bağırmıştım.. Sizde bu ne samimiyetlik hayırdır demiştiniz ve ben hayat ölümlü dünya ben seni tanıyorum ya yeter demiştim ve siz bana gel şurada kahve içelim demiştiniz.

4|0
    2|2
  • Öncelikle merhaba,
    2017'ye gireceğimiz şu günlerde size sağlıklı, huzurlu ve başarı dolu bir yıl diliyorum.

Ben size uzun dizi süreleri ile ilgili bir soru sormak istiyorum.
    Sorundan uzun uzun bahsetmek istemiyorum.
    Neticede işin içinde olan sizsiniz.
    Maalesef bu çalışma şartları nedeniyle yaşamını yitiren insanlar da oldu.
    Siz bu uzun dizi süreleri ve çalışma şartları hakkında neler düşünüyorsunuz?
    Nasıl bu sorun aşılabilir?

Teşekkürler şimdiden, tekrardan mutlu yıllar olsun :)

0|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep hanım,

Her şeyden sıkılıp, bunaldığınızda ve kafanızı dinlemek istediğiniz zamanlarda neler yaparsınız, nereye gidersiniz?

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar da kaç kere vuruldunuz :/ ?

7|0
    0|0
  • Beşerler sucuk sizin mi?

5|3
    0|0
  • Hoş geldin Zeynep abla :)

Sana göre oyunculuğun sevilen ve sevilmeyen yönleri nelerdir?

Oyuncu olmak isteyen bir kişi kabul edilmediği takdirde tek bir ajans ile kalmayıp, şansını birçok kez denemeli midir?

Son olarak, oyunculuğun yaşı var mıdır sana göre? Kimileri istiyorsan çocukken atılacaksın diyor, kimileri yaşı yoktur diyor. Ben yaşı olmadığını düşünenlerdenim. Örneğin kişi yıllardır bu mesleği yapabilmek için uğraşmıştır yaşı da hayli geçmiştir, yeni bir proje için aranan bir yüzdür ve yönetmenin dikkatini çeker, macera başlar :) Senin de bu konudaki düşüncelerini öğrenebilir miyim?

1|0
    0|0
    • Oyunculuğun tabii ki yaşı yoktur. Zor tarafları setlerde çok üzün süreler çok vakit geçirmek. Bunun dışında belli bir süre sonra başka bir ajansı denemekte fayda var.

• Sitemize hoşgeldiniz sizi cok seviyoruz cok tatli ve guzelsiniz oyuncukugunuz muhtesem bir sorum olucakti ben radyo televizyon bolumu okudum lise ve 2 yillik universite 2 yillikda olsa okuduk bir seyler iste facebooktan diyim sinema sektorunu takip ediyorum ve calisanlarin bir cok seyden memnun olmadiklarini goruyorum en cokda calisma saatleri ve kaşeler sorun oluyormus siz bu konuda ne dusunuyorsunuz nasil bir yol izlenmeli ki bu sorunlar ortadan kalksin

0|0
    0|1
  • Ünlülerin ilişkileri hep merak konusu oluyor. Biz de görünen şeylerden çok görünmeyenleri bilmek istiyoruz haliyle :)

Zeynep Beşerler ilişkisinde nasıl bir kadındır? Nasıl sever? Kıskanç mısınız ya da çok trip atar mısınız? :)

0|0
    0|0
    • Walla sevdim mi güzel severim Çok trip atmam, makul ve dozunda bir kıskançlığım vardır. Ama bunu Emir'e de sormak lazım :)

• Erkekler Devam
    143

Kızlar Ne Diyor 135

• Merhaba Zeynep Hanım , hoşgeldiniz, amatör bir dizi senaristi olarak bir kaç sorum olacak.

Bu güne kadar bir diziden gelen teklifi reddedip sonrasında pişmanlık duydunuz mu? Ya da önce size gelen fakat kabul etmediğiniz en bilindik dizi karakteri veya dizi hangisi?

Arka Sokaklar düşük bütçeli ve basit senaryolu bir dizi. Kariyerinizde bu diziyle anılmak sizi rahatsız ediyor mu? Bunun yerine sinematografi ve senaryo açısından daha başarılı ama yayım hayatı daha kısa sürmüş bir dizide yer almak ister miydiniz? Örneğin Aşk-ı Memnu ya da Kayıp Şehir.

0|0
    1|0
    • Onu söylemiyim ayıp olur. Ama evet oldu tabii ki olmaz mı :)))))
      Yani çok fark etmez. Ama Arka Sokaklar ne kadar düşük bütçeli de olsa Türk halkının çok başarılı bulduğu bir dizi ki 12 yıldır devam ediyor. Ben de halkın içinden, halkı anlatan bir işte olduğum için çok mutluyum :)

• Merhabalar, gelecek projelerde rol almak istediğiniz bir jön var mı? Ben sizi en çok Murat Yıldırım ile yakıştırıyordum Aşk ve Ceza dizinde 😊

0|0
    0|0
  • Zeynep hanım merhabalar,

Sizi beğeni ile takip ediyorum. Size naçizane birkaç tane soru sormak isterim.

1. Hangi filmdeki hangi karakterin hayatının senin hayatın olmasını isterdin?

2. Seni benzer yaştaki, benzer işi yapan, benzer konumdaki kişilerden farklı kılan ne var?

3. Bugüne kadar yaşadığın en büyük hayal kırıklığın ne? Tekrar yaşama ihtimalin var mı?

4. Hiç kimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?

5. Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz öncelikle. ❤
    Sormak istediğim bir soru var sadece, daha önce gelen kimseye soru sorduğumu hatırlamıyorum fakat sizin samimi cevap vereceğinizi düşünüyorum.
    İlk kez set ortamına ayak bastığınızda nasıl hissettiniz, tedirgin oldunuz mu?
    Oyunculuga başlamadan önce "Ben yapamam." dediniz mi, korkularınız var mıydı yoksa her zaman kendinize güvendiniz mi? Ve varsa bu korkulardan nasıl kurtuldunuz?
    Cevaplarsanız çok sevinirim. ♡♡

1|2
    0|0
    • Walla net olarak çok büyük korkularım vardı. Hatta ilk setimde Uğur Yücel'le provam vardı. Setin kapısında "burada ne işim var!" diye kalakaldım. Allahtan biri kapıyı açtı da içeri girmek zorunda kaldım. Zamanla tecrubeyle geçiyor korkular.

• Hoş geldiniz öncelikle :)

Sosyal medya bu kadar yaygın değilken ünlüler daha ulaşılamazdı sanki. Sosyal medyayla birlikte size ulaşmak, konuşmak, hayatlarınız hakkında fikir sahibi olmak çok kolaylaştı.

Siz hayatınızı olduğu gibi sosyal medyaya aktaranlardan mısınız yoksa iş icabı kullanıp, gizemli kalmayı seçenlerden mi? Hangisi doğru?

0|0
    0|0
    • Walla bence sosyal medyayı dozunda kullanmak en mantıklısı. Ben de sosyal medyayı olduğum gibi ne isem o olarak kullanıyorum. İş için kullanmıyorum.
      Sosyal medya hesaplarımı kendim yönettiğim için takipçilerimle itiştiğimiz bile oluyor. :)

• Merhaba zeynep hanım hoşgeldiniz. :)
    Sizi buralarda görmek ne kadar güzel.
    Hiç aşık oldunuz mu?
    Peki aşk acısı çektiniz mi?
    :)

0|1
    0|0
    • Tabii ki... Çekmez miyim, çok çektim. O süreç bende taaa ilkokulda başladı. Bir çok kez aşık oldum, her ayrılıkta çok acı çektim.

• Demek ki herkes aşık olurmuş. 😊
      Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. :)

• Makyajsız da güzel olduğunuza inanıyor musunuz Zeynep Hanım?

3|0
    1|1
  • Sitemize hoş geldiniz Zeynep hanım,

Şu ana kadar sizi derinden sarsan bir kitap oldu mu?
    Yaşamınızı yansıtan bir mottonuz var mı?

0|1
    1|0
    • Polisiye kitaplar severim o yüzden derinden çok sarsan kitap olmadı :)
      Yaşamımı yansıtan mottom 'carpe diem'... anı yaşamayı seviyorum. Çok fazla plan yapmayı sevmiyorum...

• Cevabınız için teşekkür ederim :)

• Ayy çok güzel bir kadınsınız, gerçekten çok beğeniyorum sizi. Oyunculuğunuz da çok başarılı bence. Soracak bir sorum yok, ay lav yu 😂😂😂

1|1
    1|3
  • Yaşınızın 37 olduğuna inanmıyorum. Gerçekten 37 yaşındaysanız, bu kadar genç görünmenizi sağlayacak bir formülümüz var mı? Maşallah 😍

0|0
    0|0
  • Merhaba Zeynep hanım Mesut komiser o bombalı evden nasıl sağ çıktı?

0|2
    0|0
  • Hoşgeldiniz. :)

Bir dönem polisiye dizisinde oynadınız malum. Kadınlar için dışardan bir gözle, sert bir meslek mi sizce? Elbette rol yapmak farklıdır ama yine de bir fikriniz oluşmuştur diye düşünüyorum.

İyi günler.

0|0
    0|0
  • Yazın Çeşme'de yatta kalmıştınız uzun bir süre zor oldu mu, ne gibi zorlukları oluyor ya da? Ben de bu yaz böyle bir şey düşünüyorum da.

0|0
    0|0
  • Ekran yüzüsünüz ve eminim yapımcıların da belli güzellik kalıpları mevcut.

Hamilelik sonrası işlerinizin etkileneceğinden, kilo sorunu yaşayacağınızdan ya da kendinize vakit ayıramayacağınızdan endişe ettiniz mi için?

Bazı kadınların fizikleri bozulmasın diye çocuk yapmak istemediğini duyuyoruz, görselliğine önem veren birine soralım istedim :)

0|0
    0|0
    • Walla hiç öyle bir endişem olmadı Bence hayatta en güzel şey çocuk, o da kariyerimin önünde olduğu için hiç etkilenmedim. Kariyerimin de etkilendiğini düşünmüyorum.

• Ben seneryo yazıyorum. herkes çok beğeniyor edebiyat hocalarımda dahil. Seneryomu nereye yollayabilirim. Cevaplarsanız çok mutlu olurum. :)

0|0
    0|0
  • insan neden birini saplantı haline getirir

0|0
    0|0
  • İlk anne olduğunuzda ne hissettiniz ve çocuğunuzun büyüyünce oyuncu olmasını ister miydiniz?
    sevgilerimle😁😊😊

0|0
    0|0
    • İlka anne olduğumda hiç bir şey hissetmedim gerçekten. Çok büyük bir panik halindeydim, ne hissedeceğimi de bilemedim.
      Çocuğum ne olmak isterse olabilir.

• Teşekkürler :)

• Aaa sizi gördüğüme sevindim çok güzelsiniz. Günlük bakım rutininiz var mı? Varsa nedir?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz Zeynep hanım,

Oyunculuk adına kendinize örnek aldığınız bir isim var mı?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz, :)
    Set çalışanları "Setlerde ölüyoruz" diyorlar. Setlerdeki çalışma şartlarına bakış açınız ve öneriniz nedir?

0|1
    0|0
    • Çok uzun dizi süreleri. Set çalışanlarını destekliyorum. Bu koşullarda çalışmak cidden çok zor. Bu konuda yapımcıların özveride bulunması gerektiğini düşünüyorum.

• Kızlar Devam
    115
Yükleniyor...